Trwa ładowanie...

Bruce Willis w peruce i sukience. Gwiazdor przebrał się za dziewczynkę ze "Lśnienia"

Gwiazdor "Szóstego zmysłu" wziął udział w akcji charytatywnej organizowanej przez reżysera M. Nighta Shyamalana. Obecność Willisa na balu przyciągnęła uwagę wszystkich zgromadzonych, jako że 62-latek wraz z zaprzyjaźnionym producentem przebrali się za 10-letnie dziewczynki z kultowego horroru Stanleya Kubricka.

Share
Bruce Willis w peruce i sukience. Gwiazdor przebrał się za dziewczynkę ze "Lśnienia"Źródło: Getty Images
d4fjl5l

Niebieskie sukienki, peruki i białe podkolanówki to główne elementy niezwykłych strojów, w których zaprezentowali się Bruce Willis i Stephen J. Eads, pracujący przy takich filmach gwiazdora jak "Szklana pułapka 4.0", "Jak dogryźć mafii" czy "Armageddon". Panowie postanowili się przebrać za bliźniaczki z "Lśnienia" Kubricka, by uświetnić imprezę charytatywną, organizowaną przez M. Nighta Shyamalana i jego żonę.

Willis i Shyamalan znają się nie od dziś. Razem nakręcili kultowy "Szósty zmysł", "Niezniszczalnego", a ponadto aktor pojawia się w finałowej scenie zeszłorocznego "Split". Nic dziwnego, że 62-latek dał się namówić na udział w akcji Shyamaween 2017, do której zaprosił również swojego wieloletniego przyjaciela i współpracownika.

Impreza Shyamaween 2017 odbyła się 28 października w Filadelfii. Zorganizowano ją w ramach działalności fundacji M. Nighta Shyamalana, która walczy z ubóstwem i nierównością w rozmaitych zakątkach świata.

Obejrzyj zwiastun filmu "Split":

d4fjl5l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fjl5l
d4fjl5l