Trwa ładowanie...

Budowa Arki Przyszłości

Share
Budowa Arki Przyszłości
Źródło: Monolith Films
d2au8gk

650 metrów pędzącego pociągu jako kompaktowa wersja świata! Więzienie, zapasy wody pitnej, szklarnia, szkoła itp. Za każdym razem, gdy Curtis i jego ekipa pokonują jeden z wagonów *Snowpiercera, twórcy zapraszają publiczność do odmiennych scenograficznie lokacji, w których odbywają się kolejne filmowe pojedynki. Efekt zmagań reżysera i scenografa już od 11 kwietnia będzie można podziwiać na wielkim ekranie.*

Potężny pociąg to plan zdjęciowy będący prawdziwą chlubą ekipy produkcyjnej. Reżyser Bong Joon-ho oraz Ondrej Nekvasil postanowili uczynić każdy wagon zamknięty światem, z własną tonacją barwną, klimatem oraz różnymi cechami szczególnymi. Wagon towarowy znajdujący się w ogonie pociągu, który przerobiono na przeludnione środowisko życia z niedostatkiem wody pitnej oraz problemami z ogrzewaniem, został oparty na slumsach wielkich metropolii.

Zwiastun filmu:

Kolejnymi pomieszczeniami są wypełniona roślinami szklarnia oraz przedział szkolny. Każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju. Znajdująca się na czele pociągu lokomotywa musiała z kolei posiadać mityczną aurę tajemniczości. W pociągu nie ma żadnych wyjść awaryjnych co sprawia, że ta specyficzna przestrzeń staje się fantastycznym przekrojem społecznym żyjących w nieustannym ruchu ludzi.

*SNOWPIERCER: ARKA PRZYSZŁOŚCI - PREMIERA: 11 KWIETNIA 2014*

d2au8gk

Podziel się opinią

Share
d2au8gk
d2au8gk