Trwa ładowanie...
cezary pazura

Cezary Pazura o najtrudniejszych scenach łóżkowych. Pierwszą zagrał z macochą kolegi

Cezary Pazura na swoim kanale YouTube opowiedział o najbardziej wstydliwych epizodach swojej kariery aktorskiej. Aktor zdradził, że jedna z najtrudniejszych scen łóżkowych była zarazem pierwsza - scena erotyczna w serialu „Pogranicze w ogniu”. Debiutujący aktor zagrał ją z Beatą Paluch, macochą Olafa Lubaszenki.

Share
Cezary Pazura o najtrudniejszych scenach łóżkowych. Pierwszą zagrał z macochą kolegiŹródło: Materiały prasowe
d2zl8z9

- Pierwsza scena intymna spotkała mnie w moim debiucie serialowym "Pogranicze w ogniu". Miałem wtedy 24 lata i musiałem zagrać z Beatą Paluch, aktorką z Krakowa. Pani Beata Paluch, piękna kobieta, była wtedy praktycznie w moim wieku, ale była już żoną pana Edwarda Lubaszenki, taty Olafa Lubaszenki, z którym w "Pograniczu w ogniu" graliśmy dwie główne role - opowiada Cezary Pazura.

Aktor był przerażony trudnym zadaniem aktorskim, które przed nim stało: - Bardzo te scenę przeżywałem, miałem wypielęgnowane paznokcie, czystą bieliznę, zęby umyte, zero papierosów. Wchodzę do garderoby, pani Beata była już na planie. Kątem oka widziałem jej prywatne rzeczy. Matko jezusowa, zacząłem się pocić ze strachu.

Jak wyglądał scena? - Reżyser mówi "no to proszę bardzo", a ja na to "to co ja mam robić?". Cała ekipa w śmiech i mówią "jest napisane w didaskaliach, że się kochają, więc coś sobie wymyślcie, zamarkujcie" - zdradza aktor. - Z panią Beatą potem się poznaliśmy i nawet jakieś pocałunki markowaliśmy, ale cały czas miałem z tyłu głowy że to macocha Olafa. - dodaje aktor.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2zl8z9

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zl8z9
d2zl8z9