Trwa ładowanie...

Cezary Żak potwierdza plotki o używkach na planie 'Ciacha'

Cezary Żak potwierdza plotki o używkach na planie 'Ciacha'
d3xo2c4
d3xo2c4

"-Musiałem palić coś, po czym odleciałem" - tak wspomina w "Super Expressie" pracę na planie "Ciacha" Cezary Żak. O używkach na planie filmu krążyły w prasie plotki już od dawna. Potwierdził je teraz Cezary Żak. Aktor mówi jednak, że substancja, którą palił podczas nagrań, była całkowicie legalna i nie była to marihuana.

"- Nie powiem, co to było, ale nie to, co myślicie. Mogę powiedzieć, że było to coś, co sprawiło, że odpłynąłem na jakiś czas - wyjaśnia "Super Expressowi" aktor.

Wiadomo także, że na planie „Ciacha” aktorzy zażywali podtlenek azotu, a wszystko po to, by atmosfera była luźna, wesoła i swobodna. Osoba zażywająca podtlenek ma świadomość tego, co dzieje się wokół, czuje się swobodnie i radośnie, jest wręcz szczęśliwa. Co ważne zażywanie tego gazu nie uzależnia.

"-Przez kilka dni na plan "Ciacha" dostarczany był podtlenek azotu. Gaz rozweselający sprawiał, że gwiazdy w końcu były wyluzowane, wreszcie się śmiały"- mówi osoba z planu.

d3xo2c4

"Ciacho" to pełna dowcipnych dialogów i nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia o trzech zwariowanych braciach, którzy postanawiają zrobić wszystko, by pomóc siostrze, która wpadła w tarapaty. W głównych rolach zobaczymy Tomasza Karolaka, Pawła Małaszyńskiego, Marcina Bosaka, Tomasza Kota oraz Martę Żmudę-Trzebiatowską.

Dla roli w wywrotowym i niepokornym „Ciachu” wielu aktorów zgodziło się na radykalną zmianę wizerunku. Krótkie kręcone włosy, tatuaż na ramieniu i chłopięca sylwetka to charakteryzacja Marty Żmudy-Trzebiatowskiej do roli Basi – silnej i nieobliczalnej kobiety z charakterem, która niejednokrotnie zaskoczy nas na ekranie. W filmie zagra również Joanna Liszowska, Danuta Stenka, Marietta Żukowska oraz Wojciech Mecwaldowski i Cezary Żak. Wkrótce poznamy zupełnie nowe wcielenia reszty gwiazdorskiej obsady. Film reżyseruje Patryk Vega, a za kamerą stanął Wojciech Zieliński. „Ciacho” produkuje firma Magic Hour. Film na ekrany kin wprowadzi Syrena Films, która jest równocześnie koproducentem.

Premiera zaplanowana jest na 26 grudnia 2009.

d3xo2c4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xo2c4