Trwa ładowanie...
d2gzwaz

Charles Levin nie żyje? Prawdopodobnie odnaleziono zwłoki aktora

Charles Levin nie żyje. Zwłoki zaginionego aktora zostały odnalezione w Grants Prass w stanie Oregon. Występował w takich produkcjach jak "Alice", "Seinfeld", czy "Night Court".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Charles Levin zaginął razem z psem. Wszystko wskazuje, że obaj nie żyją
Charles Levin zaginął razem z psem. Wszystko wskazuje, że obaj nie żyją (Getty Images)
d2gzwaz

Charles Levin nie żyje. Odnaleziono zwłoki aktora

Charles Levin zaginął w Grants Pass 8 lipca. Nagłe zniknięcie 70-letniego aktora zaniepokoiło jego syna, który zgłosił sprawę na policję. Z ustaleń Associated Press wynika, że Charles Levin był właścicielem pomarańczowego Fiata z 2012 roku i często był widziany w towarzystwie swojego psa mopsa wabiącego się Boo Boo Bear.

12 lipca ekipa poszukiwawcza zawęziła obszar poszukiwań, na podstawie sygnału GPS z telefonu Levina. Dzień później w sobotę odnaleziono samochód w odległej i prawie nieprzejezdnej drodze w pobliżu miasteczka Selma. W pojeździe znaleziono szczątki psa aktora, a w pobliżu znajdowały się zwłoki mężczyzny.

d2gzwaz

- Biorąc pod uwagę okoliczności, istnieje duże prawdopodobieństwo, że szczątki są szczątkami Charlesa Levina - powiedział przedstawiciel Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego Grants Pass.

Ostatecznej identyfikacji zwłok ma dokonać lekarz sądowy. Przyczyna śmierci nie została oficjalnie podana.

Charles Levin - kariera aktora

Charles Levin urodził się 12 marca 1949 r. Amerykański aktor występował w wielu produkcjach filmowych, telewizyjnych, a także na deskach teatru. Najbardziej zasłynął dzięki roli Elliota Novaka w serialu "Alice", a także Eddiego Gregga w "Hill Street Blues" w latach 1982-1986.

d2gzwaz

Levin znany jest z takich filmów jak "Manhattan", "Annie Hall" czy "Złotego dziecka".

d2gzwaz

Podziel się opinią

Share

d2gzwaz

d2gzwaz