Trwa ładowanie...
d3phy14

"Charlie's Angels": zaskoczenie roku. "Niepotrzebny reboot" zbiera pozytywne recenzje

"Aniołki Charliego" były hitem amerykańskiej TV przełomu lat 70. i 80. Do dziś budzą skojarzenia z nieodżałowaną Farrą Fawcett i trudno było uwierzyć, że Kristen Stewart z dwiema młodymi aktorkami zdoła dorównać legendarnym aniołkom w nowym filmie. Pierwsze recenzje "Charlie's Angels" są jednak zaskakująco pozytywne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kristen Stewart, Ella Balinska i  Naomi Scott, czyli nowe "Aniołki Charliego"
Kristen Stewart, Ella Balinska i Naomi Scott, czyli nowe "Aniołki Charliego" (Materiały prasowe)
d3phy14

Obsadę nowego pełnometrażowego filmu "Charlie's Angels" w reżyserii Elizabeth Banks poznaliśmy rok temu. I nie da się ukryć, że decyzje castingowe wzbudziły spore kontrowersje. U boku Kristen Stewart, która została zaszufladkowana jako gwiazda sagi "Zmierzch", pojawiła się początkująca aktorka Ella Balinska (córka polskiego muzyka) oraz Naomi Scott, która zaistniała niedawno w "Aladynie" Disneya.

"Nikt tak naprawdę nie prosił o reboot 'Aniołków Charliego', ale ten sprawi, że będziesz chciał więcej" – skwitował recenzent "IndieWire". Kolega po fachu z "Guardiana" nie podziela aż takiego entuzjazmu i nie wypatruje kolejnych części. Ale nie ukrywa, że film jest lepszy, niż można się było spodziewać.

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Recenzentka "SlashFilm" zwróciła uwagę na świetną rolę Kristen Stewart ("kradnie wszystkie sceny"), a "TheWrap" docenia wyjątkową perspektywę wniesioną do filmu przez reżyserkę, Elizabeth Banks.

d3phy14

"W dobie remake'ów i ruchu #TimesUp, co może być lepszego niż nowa wersja 'Aniołków Charliego'? Elizabeth Banks i Kristen Stewart wnoszą mnóstwo talentu do przewidywalnego, ale zabawnego nowego filmu" – zachwyca się "Splash Report".

"Charlie's Angels" trafi do amerykańskich kin 15 listopada. Data polskiej premiery nie jest jeszcze znana.

Obejrzyj: Grała córkę Belli i Edwarda w "Zmierzchu”. Dzisiaj ma 18 lat

d3phy14

Podziel się opinią

Share
d3phy14
d3phy14