Trwa ładowanie...
d2avg2n

Chin Han w obsadzie filmu ''Dzień niepodległości 2''

Share
Chin Han w obsadzie filmu ''Dzień niepodległości 2''
d2avg2n

Chin Han dołączył do obsady sequela superprzeboju "Dzień niepodległości" Rolanda Emmericha.

Aktor wcieli się w przywódcę chińskiego szwadronu kosmicznego. Han pracował już z reżyserem przy katastroficznej produkcji "2012".

Przypomnijmy, że w "Independence Day 2" kosmici mają wrócić na Ziemię w chwili, gdy jedynym sposobem na podróże w kosmosie jest wykorzystanie tuneli czasoprzestrzennych. Ludzie mają w rękach zdobycze technologiczne obcych, ale nie potrafią ich skopiować. Umieją jednak wstawić do zwykłego samolotu urządzenie antygrawitacyjne. Fabuła ma skupić się na nowym pokoleniu bohaterów.

d2avg2n

Do swych ról powrócą Bill Pullman, Judd Hirsch, Vivica A. Fox oraz Jeff Goldblum. Ponadto na ekranie zobaczymy takich aktorów, jak Brent Spiner, Jessie Usher, Liam Hemsworth, Charlotte Gainsbourg, Joey King, Maika Monroe, Garrett Wareing i William Fichtner.

Zdjęcia powstają w Nowym Meksyku.

"Dzień niepodległości" z 1996 roku zarobił ponad 800 milionów dolarów. Druga część powinna trafić do kin w czerwcu 2016 roku.

Chin Han ma na koncie role w filmach "Mroczny rycerz", "Contagion - Epidemia strachu" czy "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz".

d2avg2n

Podziel się opinią

Share
d2avg2n
d2avg2n