Trwa ładowanie...
christian bale
22-12-2011 11:03

Christian Bale podpadł chińskim władzom

Christian Bale podpadł chińskim władzomŹródło: AP
dkprqib

Chiński rząd najwyraźniej nie polubił Christiana Bale'a.

Aktor pracował ostatnio w Chinach na planie wysokobudżetowej produkcji "The Flowers Of War". Podczas kolejnej wizyty w kraju z okazji premiery próbował spotkać się z niewidomym aktywistą Chenem Ghuangchengiem, który przebywa obecnie w areszcie domowym w wiosce Dongshigu. Do spotkania niestety nie doszło, bo na wstęp do domu Ghuangchenga nie pozwolili mu lokalni strażnicy. Bale zarejestrował całą sytuację na kamerze i przekazał nagranie stacji CNN. Krótki reportaż dostępny jest pod tym adresem.

Na pytanie, czy chiński rząd nie wstydzi się zajścia, rzecznik ministerstwa spraw zagranicznych Chin, Liu Weimin, odparł, że to Bale powinien się wstydzić.

- Jeśli ktokolwiek powinien być zawstydzony całą tą sytuacją, to pan Bale, nie strona chińska - oznajmił Weimin. - Pan Bale został zaproszony do naszego kraju przez reżysera **** na premierę "The Flowers Of War", ale nikt nie prosił go o fabrykowanie wiadomości ani o nagrywanie filmów w wiosce. Jeśli ktoś zmyśla informacje na temat Chin, nie jest tu mile widziany.

Chińska premiera "The Flowers Of War" odbyła się 16 grudnia. Przypomnijmy, że Bale wciela się w filmie w amerykańskiego księdza Johna, który udziela schronienia prostytutkom i studentom w czasie masakry w Nankin w 1937 roku.
ZOBACZ TAKŻE:

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

dkprqib
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkprqib