Trwa ładowanie...
katarzyna cichopek
15-11-2006 10:45

Cichopek i Hakiel najpiękniejsi!

Cichopek i Hakiel najpiękniejsi!
duu9btc
duu9btc

13 listopada w Teatrze Narodowym w Warszawie została rozstrzygnięta czwarta edycja plebiscytu Róże Gali, organizowanego przez tygodnik Gala.

W kategorii Piękni Dziś zwyciężył Piotr Rubik, w kategorii Piękne Debiuty - Rafał i Marcin Mroczkowie, w kategorii Piękni Zawsze - Katarzyna Figura w kategorii Piękne Pary - Kasia Cichopek i Marcin Hakiel.

Wręczona została również nagroda specjalna przyznawana przez tygodnik Gala - Róża Róż. W tym roku nagrodę w tej kategorii otrzymała - Agnieszka HollandPodczas gali finałowej wystąpili Natasha St-Pier, Edyta Górniak, Piotr Rubik, Krzysztof Krawczyk oraz Monika Brodka i Ania Dąbrowska. Gospodarzem imprezy była Grażyna Torbicka i Sebastian Karpiel-Bułecka.

Róże Gali to plebiscyt na najpiękniejszych Polaków, których piękno wynika nie tylko z urody, ale jest również związane z duchowym pięknem, osobowością i osiągnięciami. W tym roku do plebiscytu nominowane zostały gwiazdy polskich scen i estrady w czterech kategoriach: piękni dziś, piękne debiuty, piękni zawsze, piękne pary.

CICHOPEK I HAKIEL W TAŃCU Z GWIAZDAMI
W kategorii Piękni Dziś:Piotr Rubik, Martyna Wojciechowska, Maciej Zakościelny, Karolina Gruszka, Małgorzata Foremniakw kategorii Piękne Debiuty:Katarzyna Cerekwicka, Aleksandra Kwaśniewska, Rafał i Marcin Mroczkowie, Mumio, Blog 27w kategorii Piękni Zawsze:Kamil Durczok, Katarzyna Figura, Monika Olejnik, Marek Kondrat, Kayahw kategorii Piękne Pary:Edyta Górniak i Darek Krupa, Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk, Dorota „Doda” Rabczewska i Radosław Majdan, Magdalena i Szymon Majewski, Kasia Cichopek i Marcin Hakiel.

duu9btc

Czytelnicy Gali głosowali...

*(Więcej zdjęć Kasi Cichopek w serwisie gwiazdy.wp.pl)
*

...na swoich ulubieńców do 30 września. Fundatorem statuetek Róż Gali jest firma Apart. Bezpośrednią transmisję z Gali przeprowadziła TVP2. Tegorocznymi partnerami Gali są Wella Flex i Wella Safira oraz Nestle Polska.

W poprzednich edycjach plebiscytu zwycięzcami byli: w kategorii Piękni Dziś: w 2003 roku Joanna Brodzik, w 2004 roku Anna Maria Jopek, w 2005 roku Piotr Adamczyk w kategorii Piękne Debiuty: w 2003 roku Ewelina Flinta, w 2004 roku Sistars, w 2005 roku Monika Brodka, w kategorii Piękni Zawsze: w 2003 roku Jolanta Kwaśniewska, w 2004 roku Anna Dymna w 2005 roku Beata Tyszkiewicz w kategorii Piękne Pary: w 2005 roku Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński. Dwukrotnie została przyznana nagroda specjalna Róża Róż: w 2004 roku dla Izabeli Skorupko, a w 2005 roku dla Krystyny Jandy.
*(Więcej zdjęć Kasi Cichopek w serwisie gwiazdy.wp.pl)
*

duu9btc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duu9btc