Trwa ładowanie...
diane kruger

''Cień'': Diane Kruger żoną milionera [WIDEO]

Share
''Cień'': Diane Kruger żoną milionera [WIDEO]
Źródło: mat. dystrybutora
d2a3fnz

Już 8 kwietnia piękną *Diane Kruger, znaną z roli chłodnej agentki w „Bękartach wojny”, będziemy mogli zobaczyć w thrillerze "Cień" Alice Winocour. Aktorka gra żonę milionera, w której zakochuje się chroniący ją agent – w tej roli przystojny Matthias Schoenaerts. Mimo że prywatnie aktorce znany jest świat luksusu - jako modelka była gwiazdą wybiegów Karla Lagerfelda czy Yves Saint Laurenta - to rola w „Cieniu” była dla niej szczególnym wyzwaniem. Poniżej prezentujemy fragment filmu.*

- W życiu jestem kompletnym przeciwieństwem mojej bohaterki - Jessie. Lubię niezależność, funkcjonowanie na własnych zasadach. Zagrałam kobietę, którą ludzie opiekują się jak dzieckiem. Nie mogę wyobrazić sobie, że sama prowadzę takie życie. Tego, aby inni wykonywali za mnie szereg codziennych obowiązków – zwierzała się podczas pokazu filmu w Cannes.

d2a3fnz

Zakochany w filmowej Jessie żołnierz o imieniu Vincent sprawi, że oboje staną przed życiowymi dylematami. Postawią sobie najważniejsze pytanie: czy jest granica, której nawet w imię prawdziwej miłości przekraczać nie wolno?

Wygrana na subtelnościach - spojrzeniach, niedopowiedzeniach miłosna relacja tej dwójki – nieśmiałego, ale niezwykle opiekuńczego Vincenta oraz niedostępnej, emanującej pięknem Jessie, jest dla widzów tak elektryzująca, że przypomina zmysłowy thriller z Ryanem Goslingiem oraz Carrey Mulligan. „»Cień« pulsuje pod skórą jak »Drive«”– celnie zauważył krytyk filmowy, Piotr Czerkawski.

Ta relacja mojej bohaterki z Vincentem jest dla mnie niezwykła – mówił Diane Kruger. – Zupełnie przypadkowe spotkanie dwojga ludzi, którzy z pozoru kompletnie nie mają ze sobą nic wspólnego, zmienia całe ich życie.

Diane Kruger to prywatnie wieloletnia partnerka aktora Joshuy Jacksona - starszej publiczności znanego z roli kultowego serialu „Jezioro marzeń”.

d2a3fnz

Film „Cień” wyselekcjonowany do pierwszej ligi filmów podczas festiwalu w Cannes, prestiżowej sekcji UnCertainRegard, zbiera świetne recenzje zagranicznej prasy. To „Thriller na miarę Hitchcocka” - pisze The Guardian, „Namiętność i fascynacja” - dodaje Premiere.

Film podbije gusta widzów również muzyką – usłyszmy w nim kultowy zespół Gesaffelstein, polskiej publiczności znany m.in. z festiwalu Audioriver, oraz utwory w wykonaniu kontrowersyjnej amerykańskiej wokalistki Azealii Banks.

d2a3fnz

Podziel się opinią

Share
d2a3fnz
d2a3fnz