Trwa ładowanie...
kevin sam w domu

Co dziś w TV? "Kevin sam w domu" niespodziewanym hitem [03.09.16]

Share
Co dziś w TV? "Kevin sam w domu" niespodziewanym hitem [03.09.16]
Źródło: mat. prasowe
d8nomw7

Choć do Bożego Narodzenia pozostało jeszcze kilka miesięcy, w sobotni wieczór będziemy mogli poczuć namiastkę tego wyjątkowego i magicznego czasu. Filmowym <a href="https://film.wp.pl/hit-the-6029578810966657c">hitem</a> w TV jest bowiem kultowy „Kevin sam <a href="https://film.wp.pl/w-domu-6030340872868481c">w domu</a>” z Macaulayem Culkinem w roli głównej. Co jeszcze leci dziś w TV? Wśród najciekawszych tytułów znajdują się m.in. <a href="http://film.wp.pl/furia-6029126799090817c">"Furia"</a>, <a href="http://film.wp.pl/kiler-6027628571640961c">"Kiler"</a> oraz <a href="http://film.wp.pl/wyspa-tajemnic-6029530952545409c">"Wyspa tajemnic"</a>. Dla każdego znajdzie się coś dobrego!

"Furia"
Przegląd filmowych hitów z dzisiejszego programu TV rozpoczynamy od „Furii” Davida Ayera. Pasjonujący dramat wojenny przedstawia historię amerykańskiej załogi czołgu, która wyrusza na linię frontu, by obronić alianckich zaopatrzeniowców. Liderem grupy jest charyzmatyczny sierżant Don Collier. Bierze on pod swoje skrzydła młodego żołnierza – Normana Ellisona. W obsadzie „Furii” prawdziwa plejada gwiazd – w rolach głównych występują Brad Pitt, Shia LaBeouf, Michael Pena, Jon Bernthal i Logan Lerman.
„Furia” – Canal+ Film g. 20:00

"Kevin sam w domu"
Dziś w TV zobaczymy również produkcję, bez której nie mogłoby odbyć się żadne Boże Narodzenie. „Kevin sam w domu” Chrisa Columbusa z pewnością przyciągnie przed odbiorniki wielu widzów także we wrześniu. Głównym bohaterem filmu jest tytułowy Kevin – ośmioletni chłopiec zostawiony sam w domu przez swoich nieuważnych rodziców. Rezolutny dzieciak początkowo cieszy się z uzyskanej wolności i korzysta z różnych uciech. Sielanka mija jednak, gdy odkrywa, że jego willa jest celem lokalnych rabusiów. Kevin nie zamierza jednak czekać z założony rękami i wypowiada złodziejom wojnę. W rolach głównych niezastąpieni Macaulay Culkin, Joe Pesci oraz Daniel Stern.
„Kevin sam w domu” – Polsat g. 20:05

"Wyspa tajemnic"
Wśród najciekawszych propozycji filmowych z dzisiejszego programu TV znalazł się pasjonujący thriller Martina Scorsesego – „Wyspa tajemnic”. Film ten przedstawia historię szeryfa federalnego Teddy’ego Danielsa, który przybywa do szpitala psychiatrycznego znajdującego się na jednej z wysp Zatoki Bostońskiej, by zbadać sprawę tajemniczego zniknięcia jednej z pacjentek. Uciekinierka pozostawiła po sobie jedynie dziwną i niezrozumiałą wiadomość. Tymczasem wyspę nawiedza huragan. Główny bohater zaczyna w trakcie śledztwa zatracać osobowość. W roli głównej fenomenalny Leonardo DiCaprio. Oprócz niego w filmie występują m.in. Mark Ruffalo, Ben Kingsley i Michelle Williams.
„Wyspa tajemnic” – TVN Fabuła g. 21:00

"Biegnij, chłopcze, biegnij"
„Biegnij, chłopcze, biegnij” Pepe Danquarta to poruszająca opowieść o ośmioletnim uciekinierze z warszawskiego getta. Zdany jedynie na siebie chłopiec szuka pomocy u obcych ludzi. Los kieruje go do domu Polki. Kobieta namawia ukrywanego bohatera do przyjęcia nowej tożsamości. Pech jednak sprawia, że uciekinier musi opuścić bezpieczną kryjówkę. W rolach głównych Kamil Tkacz, Andrzej Tkacz, Zbigniew Zamachowski, Mirosław Baka i Magdalena Jańczyk.
„Biegnij, chłopcze, biegnij” – TVP 1 g. 21:25

"Disco Polo"
Dziś w TV nadarzy się okazja, by odbyć sentymentalną podróż do czasów, gdy w Polsce królowała muzyka disco polo. Film Macieja Bochniaka to opowieść o dwóch artystach, którzy od zawsze marzyli o wielkiej sławie oraz pieniądzach. Założony przez nich zespół Laser zostaje dostrzeżony przez szefa wytwórni płytowej. Przed muzykami otwierają się wrota do bogactwa oraz ogromnej popularności. W rolach głównych Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki, Joanna Kulig i Tomasz Kot.
„Disco Polo” – Canal+ Family g. 21:35

"Kiler"
Jeszcze jednym hitem filmowym, jaki obejrzeć można dziś w TV, jest „Kiler” Juliusza Machulskiego. Kultowa komedia w Cezarym Pazurą w roli głównej doskonale nada się na sobotni seans. Obraz przedstawia losy warszawskiego taksówkarza Jerzego Kilera, który przez przypadek zostaje wzięty za seryjnego mordercę. Na nic zdają się wyjaśnienia głównego bohatera o jego niewinności. Ścigający Kilera Komisarz Ryba umieszcza złapanego mężczyznę w zakładzie karnym. Po czasie zyskuje on za kratami ogromny szacunek współwięźniów. Podczas transportu zostaje on uwolniony przez ludzi Siary – lokalnego szefa mafii. Jerzy postanawia udawać mordercę dla pieniędzy. „Kiler” – TVN g. 21:40

W. Chentkiewicz

d8nomw7

Podziel się opinią

Share
d8nomw7
d8nomw7