Trwa ładowanie...
d245ai4
Aktualności

Co wywoływało uśmiech na twarzy Robina Williamsa? [WIDEO]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Co wywoływało uśmiech na twarzy Robina Williamsa? [WIDEO]
(koko.org)
d245ai4

*Robin Williams wywoływał uśmiech na naszych twarzach. Ale co rozśmieszało jego? Okazuje się, że wspólne łaskotki z... małpą.*

Spotkanie z gorylicą nazwał receptą na dobry humor. Koko, która świetnie posługuje się językiem migowym, rozpoczęła swoją karierę okładką w magazynie „National Geographic". W 2011 roku wizytę u małpy wykupił Robin Williams.

Mimo że to było pierwsze spotkanie Robina z Koko, gorylica traktowała go jak dobrego kumpla. Zdjęła jego okulary i paradowała w nich. Bez skrępowania grzebała mu w kieszeni i przeglądała zawartość jego portfela. Chwilę później upomniała się o... łaskotki, by zaraz potem zaproponować mu... seks.

d245ai4

Na stronie Koko.org opiekunowie małpy napisali, że na wieść o śmierci aktora, ich podopieczna niezwykle posmutniała, w jednej chwili stała się ponura i wyglądała na załamaną...

(Reakcja Koko na wieść o śmierci aktora, fot. Koko.org)

W poniedziałek (11.08 br.) Robin Williams został znaleziony martwy w swoim domu w północnej Kalifornii. W ostatnich miesiącach aktor leczył się z powodu ciężkiej depresji i uzależnienia od narkotyków. Dziś już wiemy, że aktor popełnił samobójstwo (więcej tutaj)

d245ai4

Podziel się opinią

Share

d245ai4

d245ai4