Trwa ładowanie...
d2xx7he

Colin Farrell po stronie Bena Afflecka

Share
Colin Farrell po stronie Bena Afflecka
Źródło: megafon.pl
d2xx7he

*Colin Farrell to kolejny przedstawiciel branży filmowej, który twierdzi, że Ben Affleck idealnie nadaje się do roli Batmana.*

Przypomnijmy, że gdy twórcy filmu "Batman vs. Superman" ogłosili, że herosa w czarnej pelerynie zagra Ben Affleck, w internecie zawrzało. Wielu fanów komiksów uznało, że to niewłaściwy wybór. Po stronie Afflecka stanęli jednak znani i lubiani - m.in. Gary Oldman, Matt Damon, Josh Brolin, Hugh Jackman, Josh Gad i Joss Whedon. Teraz do ich grona dołączył Colin Farrell.

- Zawsze lubiłem oglądać Bena na ekranie - oznajmił Farrell. - Jako reżyser też jest świetny, ale jego role w "Operacji Argo" i "Mieście złodziei" są po prostu genialne. Jestem przekonany, że jako Batman Ben będzie równie doskonały i mam nadzieję, że w ten sposób pozamyka gęby tym wszystkim niezadowolonym krzykaczom. Nie znam innego aktora, który w tak krótkim czasie rozwinąłby się tak bardzo, jak Ben. Trzymam za niego kciuki.

W filmie "Batman vs. Superman" Supermana zagra Henry Cavill. Do obsady dołączyli niedawno Jesse Eisenberg (jako Lex Luthor) i Jeremy Irons (jako Alfred). Premiera planowana jest na maj 2016 roku.

Colina Farrella mogliśmy podziwiać ostatnio w obrazie "Zimowa opowieść".

d2xx7he

Podziel się opinią

Share
d2xx7he
d2xx7he