Trwa ładowanie...
d3lbe8k
Aktualności

"Colt 45" i "Świadek" na DVD

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Colt 45" i "Świadek" na DVD
(East news)
d3lbe8k

Kino Świat prezentuje dwa kolejne filmy akcji na DVD. "Colt 45" i "Świadek" kino w najlepszym wydaniu. Pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku.

*"Colt 45"*
Młody Vincent Miles, policyjny instruktororaz mistrz strzelecki pośród oddziałów specjalnych z całego świata, o broni wie wszystko. Jednak świadomie nigdy nie zdecydował się wstąpić w szeregi jednostek biorących czynny udział w akcjach.Przypadkowe spotkanie ze skorumpowanym gliniarzem Milo Cardeną wprowadza chaos w jego ustabilizowane życie. Funkcjonariusz wykorzystując talent i umiejętności 25-latka wciąga go w spiralę przemocy i zbrodni. Vincent zostaje uwikłany w napady z bronią, morderstwa oraz wewnętrzną wojnę w policji. Pozostawiony bez wyboru musi działać, aby przeżyć.

*"Świadek"*
Dwóch policjantów Simon (Vincent Lindon, „Dla niej wszystko”, „Dziennik panny służącej”, „Moja piękna teściowa” ) i Frank (Gilles Lellouche, „Niewierni”) świętują zakończenie wspólnej misji. Niespodziewanie ten wieczór zaważy na całym ich życiu… Simon pod pływem alkoholu powoduje śmiertelny wypadek. Traci wszystko: pracę i rodzinę. Po latach zbieg okoliczności po raz kolejny splata losy byłych partnerów. Syn Simona, Theo przypadkowo staje się głównym celem mafii. Były gliniarz zrobi wszystko aby ochronić swoich najbliższych. On i Franck ponownie działają razem, lecz teraz będą musieli zmierzyć się nie tylko z wrogiem, ale również z własną przeszłością.

d3lbe8k

Podziel się opinią

Share

d3lbe8k

d3lbe8k