ycipk-1wxomy

"Czarna Wdowa": Robert Downey Jr zagra Iron Mana w spin-offie Marvela

Robert Downey Jr powróci jako Iron Man. Zagra superbohatera w spin-offie "Czarnej wdowy". Nie wiadomo jednak, jak duża będzie rola 54-letniego aktora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Downey Jr jest kojarzony głównie z postacią Iron Mana
Robert Downey Jr jest kojarzony głównie z postacią Iron Mana (Materiały prasowe)
ycipk-1wxomy

Jak podaje magazyn "Deadline", Robert Downey Jr miałby powrócić do roli Iron Mana w filmie o Czarnej Wdowie, innej superbohaterce Marvela.

Wiadomo też, że oprócz niego i Scarlett Johansson, która zagra główną rolę, w produkcji wystąpią David Harbour, Florence Pugh, O. T. Fagbenle i Rachel Weisz.

ZOBACZ TEŻ: "Spider-Man: Daleko od domu" - zwiastun
2040714

ycipk-1wxomy

Cate Shortland, reżyserka filmu, podczas Comic-Con w San Diego zdradziła nieco szczegółów odnośnie szykowanej produkcji. Pugh wystąpi jako Yelena Belova, która w komiksach przejmuje płaszcz Czarnej Wdowy. Nie wiadomo, w jakie role mieliby się wcielić pozostali aktorzy. Tak samo nie są znane szczegóły odnośnie Iron Mana.

- Czarna Wdowa ma w sobie wiele tajemnic i wrażliwości. Myślę, że to czyni ją wspaniałą bohaterką. To właśnie przyciągnęło mnie do tej historii - powiedziała Shortland. - W tym filmie poznajemy jej przeszłość - dodała.

Magazyn filmowy "Production Weekly" dotarł do streszczenia filmu: "Tuż po narodzinach Natasza Romanowa zostaje przekazana KGB, która przygotowuje ją do zostania najlepszą agentką. Kiedy ZSRR rozpada się, rząd próbuje ją zabić. Udaje się ją przenieść do Nowego Jorku, gdzie działa niezależnie".

ycipk-1wxomy

Premiera filmu w Polsce miałaby się odbyć 1 maja 2020 r.

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1wxomy

ycipk-1wxomy
ycipk-1wxomy