Trwa ładowanie...

''Dałem z siebie wszystko''. Dwayne Johnson o swojej roli w filmie ''Hercules''

Share
''Dałem z siebie wszystko''. Dwayne Johnson o swojej roli w filmie ''Hercules''
Źródło: Studio Munka-SFP
dev2cz8

Dwayne Johnson, amerykański aktor i wrestler, wcielił się w mityczną postać Herkulesa w najnowszym filmie *"Hercules". W "Dzień Dobry Wakacje" opowiedział o swojej roli oraz o drodze do kariery.*

- W momencie, kiedy dostałem tę szansę, dałem z siebie wszystko. Chciałem stworzyć wersję Herkulesa, którego nikt jeszcze nie widział - zdradził Johnson. - Nie ma sukcesu bez zespołu, który na ten sukces pracuje - przyznał. Dodał również, że przy pracy na planie nieocenione było jego doświadczenie w wrestlingu.

Ziemia, czternaście tysięcy lat temu. Udręczony półbóg Herkules (Johnson) błąka się po świecie. Syn potężnego Zeusa przez całe życie nie zaznał nic prócz cierpienia. Po wykonaniu dwunastu legendarnych prac i utracie rodziny, poświęca się krwawym bitewnym zmaganiom. Tylko one przynoszą mu ukojenie. Za towarzyszy ma szóstkę podobnych mu straceńców, których łączy zamiłowanie do wojny i nieustająca bliskość śmierci. Los siódemki desperatów odwróci się, gdy król Tracji zechce, by uczynili jego armię najpotężniejszą na świecie. Wałęsający się najemnicy dostrzegą, jak nisko upadli, gdy na swej drodze spotkają wojowników jeszcze bardziej bezwzględnych i żądnych krwi, niż oni sami.

dev2cz8

Podziel się opinią

Share
dev2cz8
dev2cz8