Trwa ładowanie...

Damska odpowiedź na "Jasona Bourne'a" i "Bonda". Blake Lively jako kobieta-szpieg

Blake Lively jest uważana za jedną z najseksowniejszych gwiazd Hollywood. Jednak ostatnio dostaje coraz więcej ról, w których może udowodnić, że ma też duży talent. Jej mąż Ryan Reynolds będzie mógł pozazdrościć jej głównej roli w filmie szpiegowskim, który realizują twórcy "Bondów".
Share
Blake Lively i Ryan Reynolds
Blake Lively i Ryan ReynoldsŹródło: ONS.pl
d4fay5r

Blake Lively zagra w szpiegowskim filmie "The Rhythm Section". Thriller opisywany jest jako żeńska wersja "Jasona Bourne'a". Co więcej, produkcją zajmą się Michael G. Wilson i Barbara Broccoli, czyli producenci filmów o przygodach Agenta 007. Podstawą będą powieści Marka Burnella, których bohaterką jest Stephanie Patrick (Lively).

Fabuła filmu będzie opowiadać o kobiecie, która jest na najlepszej drodze do autodestrukcji, po tym jak jej rodzina ginie w katastrofie lotniczej. Postanawia jednak odkryć prawdę i przyjmuje tożsamość płatnej zabójczyni.

Za kamerą stanie Reed Morano ("Opowieść podręcznej"). Zdjęcia mają ruszyć jesienią 2017 r. i odbywać będą się w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych. Producentem filmu jest Greg Shapiro, który wyprodukował nagrodzone Oscarami filmy "Hurt Locker" czy "Zero Dark Thirty".

d4fay5r

W swoim oświadczeniu napisał:

-To ekscytujące pracować z tak utalentowanym reżyserem, jakim jest Reed Morano, a także z Blake Lively, która ma już konkretną wizję, na to jak zagrać główną bohaterkę tej niesamowitej historii.

Blake Lively ostatnio zagrała w takich filmach jak "183 metry strachu" oraz "All I See Is You”.

d4fay5r

Podziel się opinią

Share
d4fay5r
d4fay5r