Trwa ładowanie...
d44cg53

Dave Grohl, Lady Gaga, Sam Smith i The Weeknd na Oscarach

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dave Grohl, Lady Gaga, Sam Smith i The Weeknd na Oscarach
d44cg53

Dave Grohl, Lady Gaga, Sam Smith i The Weeknd uświetnili muzycznie 88. ceremonię wręczenia Oscarów.

Dave Grohl wykonał akustyczny cover piosenki The Beatles. Jego interpretacja "Blackbird" towarzyszyła segmentowi in memoriam, w którym wspominano związane z przemysłem filmowym osoby, które zmarły w 2015 roku. Zapis występu lidera Foo Fighters można obejrzeć pod tym adresem.

Lady Gaga zaprezentowała nominowany do Oscara utwór "Til It Happens to You" z dokumentu "Pole walki" o gwałtach na amerykańskich uniwersytetach. Występ wokalistki zapowiedział wiceprezydent USA Joe Biden. Gwiazda akompaniowała sobie na fortepianie, co można sprawdzić pod tym adresem. Współautorką kawałka jest Diane Warren.

d44cg53

The Weeknd na ceremonii rozdania nagród Akademii pojawił się z także nominowaną piosenką "Earned It" z filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Jak Kanadyjczyk zaśpiewał utwór w Dolby Theatere, można się przekonać, klikając w ten link.

Sam Smith zaprezentował przebój "Writing's On The Wall", za który został wyróżniony Oscarem. Kompozycja, której współtwórcą jest Jimmy Napes, pochodzi z filmu "Spectre", a jej oscarowego wykonania można posłuchać tutaj. Swoją nagrodę Anglik dedykował społeczności LGBT.

d44cg53

Podziel się opinią

Share

d44cg53

d44cg53