Trwa ładowanie...

David Cronenberg: Robert Pattinson jest fantastyczny

David Cronenberg: Robert Pattinson jest fantastyczny
d2yg4i4
d2yg4i4

Robert Pattinson zrobił ogromne wrażenie na Davidzie Cronenbergu.

Aktor wystąpił niedawno w nowym dziele Cronenberga, "Cosmopolis". Reżyser nie żałuje, że obsadził w głównej roli gwiazdora serii "Zmierzch".

- Zanim zacząłem szukać odpowiedniego aktora, stawiałem sobie oczywiste pytania dotyczące bohatera mojego filmu: ile ma lat, jak wygląda, czy jest nieco zdziwaczały, czy jest przystojny czy ma urok drania, czy jest intelektualistą - opowiada Cronenberg. - Po długim zastanowieniu doszedłem do wniosku, że Robert jest idealny. Poszedłem za głosem intuicji. Dla niego to zupełnie nowe wyzwanie, bo nigdy nie dźwigał sam ciężaru całego filmu. Tutaj jest w każdej scenie. Poradził sobie świetnie, naprawdę. Jest fantastyczny. Gdy ogląda się go w "Cosmopolis", człowiek nie zastanawia się, czy Robert jest lepszy czy gorszy. Po prostu wie, że jest rewelacyjny.

Przypomnijmy, że bohaterem dramatu "Cosmopolis" jest 28-letni miliarder Erik Packer (Pattinson), który przemierza Manhattan w swej supernowoczesnej limuzynie. W ciągu doby udaje mu się stracić miliony i zdradzić żonę. Przy okazji odkrywa również, że jest śledzony przez dwóch mężczyzn szukających zemsty.

Film "Cosmopolis" zagości w kinach w 2012 roku.
ZOBACZ TAKŻE:

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d2yg4i4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yg4i4