Trwa ładowanie...
dawid ogrodnik

Dawid Ogrodnik z "Jesteś Bogiem" do świata disco polo

Share
Dawid Ogrodnik z "Jesteś Bogiem" do świata disco polo
dmx56qu

Trwają przygotowania do realizacji filmu "Disco Polo". W jednej z ról zobaczymy znanego z "Jesteś Bogiem", "Chce się żyć" i "Idy" Dawida Ogrodnika.

Na planie "Disco Polo" stawią się również Joanna Kulig, Andrzej Chyra, Janusz Gajos, Piotr Głowacki i Aleksandra Hamkało.

Reżyserią zajmie się Maciej Bochniak, autor głośnego dokumentu "Miliard szczęśliwych ludzi", opowiadającego o zespole Bayer Full.

dmx56qu

Zdjęcia realizowane będą w sierpniu, m.in. w miasteczku westernowym Silverado City w Bożejewiczkach koło Żnina, kamieniołomie w Piechcinie, a także na pałuckiej wąskotorówce oraz w Bydgoszczy, Łebie i Warszawie i okolicach.

Obecnie trwają castingi. Niedawno chętni do udziału w filmie mogli spróbować swoich sił przed ekipą w Łebie, teraz, 5 i 6 lipca mogą zgłosić się na castingi w Żninie i Bydgoszczy. Poszukiwanych jest kilkaset osób.

Akcja filmu rozgrywać się będzie na początku lat 90. Twórcy chcą pokazać początki disco polo, ale też i historię przyjaźni i marzeń. Premiera planowana jest na rok 2015.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dmx56qu

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmx56qu
dmx56qu