WP

"Diablo. Wyścig o wszystko". Zobacz nowe plakaty z gwiazdami filmu

Cezary Pazura i Rafał Mohr walczą o wysoką stawkę jako szefowie konkurencyjnych gangów w filmie "Diablo. Wyścig o wszystko”. Przedstawiamy nowe plakaty filmu, który na ekrany kin wjedzie 18 stycznia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ten film będzie pełen gwiazdorskiej obsady
Ten film będzie pełen gwiazdorskiej obsady (Materiały prasowe)
WP

Cezary Pazura i Rafał Mohr nie po raz pierwszy konkurują ze sobą na wielkim ekranie! W obrazie Władysława Pasikowskiego "Pitbull. Ostatni Pies” Mohr jako przeszkolony przez FBI "Quantico” jest w przeciwnym obozie niż grany przez Pazurę gangster "Gawron”.

Tym razem aktorzy walczą ze sobą jako szefowie konkurencyjnych gangów w świecie pełnym adrenaliny i niebezpiecznej jazdy. Jarosz (Pazura) i Max (Mohr) jako organizatorzy nielegalnych wyścigów w filmie "Diablo. Wyścig o wszystko”, by zwiększyć swoją szansę na wygraną, nie zawahają się przed niczym.

WP

Diablo. Wyścig o wszystko” - najbardziej rozpędzony przebój kinowy 2019 roku, który z pewnością zadowoli wszystkich miłośników pięknych samochodów i szalonej jazdy. Pierwsza tego typu produkcja w Polsce to zatankowana do pełna adrenaliną i ogłuszająca rykiem silników opowieść o młodym chłopaku, który trafia w sam środek gangsterskiego piekła nielegalnych wyścigów samochodowych. Świata, gdzie gra się wyłącznie o najwyższe stawki, a każda zła decyzja może być tą ostatnią.

W wysokooktanowej obsadzie znaleźli się m.in.: Tomasz Włosok, Karolina Szymczak, Mikołaj Roznerski, Cezary Pazura, Rafał Mohr, Katarzyna Figura, Joanna Opozda, Aleksandra Linda, Patricia Kazadi, Agnieszka Włodarczyk oraz Aleksy Komorowski. W filmie wystąpili także m.in.: Podwójna Mistrzyni Europy w driftingu Karolina Pilarczyk – nagradzana uczestniczka międzynarodowych wyścigów samochodowych, Marcin "Różal” Różalski – utytułowany zawodnik KSW, mistrz wagi ciężkiej z 2017 roku, a także niezwykłej postury trener personalny Wojciech Bocianowski.

Materiały prasowe
Podziel się
WP

Reżyserem filmu jest Michał Otłowski – twórca nagrodzonego na festiwalu filmowym w Gdyni "Jezioraka” oraz serialu "Diagnoza”. Współpracuje z nim Daniel Markowicz, reżyser reklamowy i supervisor efektów specjalnych w wielu hollywoodzkich i polskich produkcjach.

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP