Trwa ładowanie...
d2co6kp
Megafon.pl
Aktualności

Do pięciu razy sztuka? Gary Oldman znowu stanął na ślubnym kobiercu

59-letni Gary Oldman wziął potajemny ślub. Piątą wybranką jego serca, z którą zawarł oficjalny związek, jest kuratorka sztuki Gisele Schmidt.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gisele Schmidt i Gary Oldman na gali rozdania Oscarów, 2017
Gisele Schmidt i Gary Oldman na gali rozdania Oscarów, 2017 (Getty Images)
d2co6kp

Para pobrała się w sierpniu w domu przyjaciela i menedżera aktora, Douga Urbanksiego. To właśnie on ujawnił, że 59-letni Brytyjczyk ożenił się z Gisele Schmidt. Utrzymana w tajemnicy ceremonia w Beverly Hills była kameralna i odbyła się wyłącznie z udziałem najbliższej rodziny i przyjaciół.

Dla Oldmana to już piąte małżeństwo. Jego pierwszą żoną była aktorka Lesley Manville, z którą rozwiódł się w 1989 r. po dwóch latach wspólnego życia. Następnie od 1990 do 1992 był mężem Umy Thurman. Po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu z fotografką Donyą Fiorentino. Małżeństwo trwało 4 lata i rozpadło się w 2001. Z obecną, piątą żoną zaczął się spotykać, gdy był w separacji z wokalistką i aktorką, Alex Edenborough. Rozwód sfinalizowano w 2015 r. po 7 latach wspólnego życia.

Oldman i Schmidt nie kryli się ze swoją bliskością przed mediami. Para pojawiła się m.in. na tegorocznym rozdaniu Oscarów.

d2co6kp

Gary Oldman ostatnio zagrał Winstona Churchilla w dramacie "Czas mroku", który wejdzie do polskich kin w styczniu. Oprócz tego trwają prace nad trzema kolenymi filmami z jego udziałem: "Flying Horse" (Oldman sprawdzi się tu również jako scenarzysta i reżyser), "Mary" i "Hunter Killer".

Oglądaj: Listopadowe hity w Telewizji WP

d2co6kp

Podziel się opinią

Share

d2co6kp

d2co6kp