Trwa ładowanie...
Aktualności

Drew Goddard rezygnuje z misji na Marsa

Share
Drew Goddard rezygnuje z misji na Marsa
Źródło: AFP
d42xc51

Po podpisaniu kontraktu na reżyserię spin-offu "Spider-Mana", "Sinister Six", Drew Goddard musiał zrezygnować z pracy nad swoim wcześniejszym pomysłem, filmem science fiction "The Martian".

Studio 20th Century Fox, które wyłoży pieniądze na projekt, nie może czekać aż Goddard rozprawi się ze wszystkimi swoimi zobowiązaniami. Poza "Sinister Six" twórca ma też zrealizować dla serwisu Netflix serial o Daredevilu. Podjęto więc decyzję o angażu nowego reżysera. Poszukiwania właśnie się rozpoczęły.

Wytwórnia nie chce jednak rezygnować z innego swojego pomysłu związanego z "The Martian". W głównej roli, astronauty uwięzionego na Marsie, producenci widzą Matta Damona.

Przypomnijmy, że film ma powstać w oparciu o powieść autorstwa Andy'ego Weira. Goddard napisał już scenariusz, ale na razie nie wiadomo czy studio wykorzysta ten materiał.

Goddard zadebiutował jako reżyser w 2011 roku horrorem "Dom w głębi lasu". Artysta ma też na koncie scenariusze do seriali "Zagubieni" i "Buffy: Postrach wampirów" oraz filmu "World War Z" z Bradem Pittem w roli głównej.

d42xc51

Podziel się opinią

Share
d42xc51
d42xc51