Trwa ładowanie...
d4jm9ey

"Dywizjon 303" może okazać się międzynarodowym sukcesem. Świetna promocja polskiego filmu

Machina promocyjna filmu o polskich pilotach biorących udział w Bitwie o Anglię ruszyła na dobre. W trakcie festiwalu filmowego w Berlinie twórcy produkcji podjęli gości w hotelu Ritz-Carlton przy Placu Poczdamskim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fotos z filmu "Dywizjon 303"
Fotos z filmu "Dywizjon 303" (Materiały prasowe)
d4jm9ey

Twórcy filmu chcą przypomnieć ważną dla Polski i Wielkiej Brytanii historię i pokazać heroiczną walkę polskich lotników przeciwko nazistowskim Niemcom. W obsadzie megaprodukcji "Dywizjon 303" znajdują się m.in.: Maciej Zakościelny, Piotr Adamczyk i Antoni Królikowski. Produkcja ma trafić na ekrany kin 11 listopada 2018 roku, w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, ale już rozpoczęła się międzynarodowa promocja filmu. Twórcy produkcji są obecni na Festiwalu Filmowym w Berlinie - Berlinale.

W hotelu Ritz-Carlton przygotowano dla zagranicznych partnerów filmu fragmenty dekoracji i kostiumy, a także modele samolotów uczestniczących w produkcji. Zaprezentowano też międzynarodowy plakat dystrybucyjny. Twórcy filmu zapowiadają, że "Dywizjon 303" bardzo zaskoczy widza walkami powietrznymi. Do ich przygotowania zostali zaangażowani Polacy, którzy są światowej klasy ekspertami od animacji komputerowej.

d4jm9ey

- No wreszcie! Profesjonalnie robiona promocja polskiego filmu! O polskich bohaterach! Na rynek międzynarodowy! - ekscytował się na Twitterze Jan Pawlicki, producent i scenarzysta, który był szefem TVP 1.

Czekacie na "Dywizjon 303"?

d4jm9ey

Podziel się opinią

Share
d4jm9ey
d4jm9ey