Trwa ładowanie...
d1tsns4

Dziedziczka olbrzymiej fortuny powróciła. Paris Hilton twierdzi, że wymyśliła selfie

Klękajcie narody. To dzięki Paris Hilton robimy sobie selfie. Dziedziczka hotelarskiej fortuny twierdzi, że zdjęciowe autoportrety to jej wynalazek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paris Hilton na promocji swojego zapachu w 2005 r.
Paris Hilton na promocji swojego zapachu w 2005 r. (Materiały prasowe)
d1tsns4

Słynna dziedziczka ma na koncie wiele wpadek: narkotyki, alkohol, brak bielizny, seks z byle kim, sekstaśmę, nawet "odsiadkę". Mimo to Paris Hilton zarabia miliony dolarów. Można ją kochać, albo nienawidzić - obojętnie nie da się przejść. Jest dość charakterystyczną postacią. Jeśli akurat nikt nie wyśmiewa się z jej głosu i marzeń o byciu piosenkarką, to krytyka spada na jej nieatrakcyjne pozy na czerwonym dywanie, zbyt duże stopy, kiepskie wyczucie stylu... Paris ma w dorobku jedną płytę zatytułowaną "Paris" z 2006 r.

Zobacz teledysk do utworu "Nothing In This World" z debiutanckiego krążka Paris Hilton

Na początku stulecia zasłynęła wieloma wpadkami. A to wszystko uwieczniali paparazzi. Jej wypowiedzi również wzbudzały emocje.

d1tsns4

"Teraz jestem już mądra i wiem, że kiedy ktoś chce, żebym zdjęła koszulkę, chodzi mu tylko o zrobienie dobrego zdjęcia. Nie ma mowy! Nie jestem głupia"

"Właściwie to nie myślę, po prostu sobie chodzę"

*Przez ostatnie lata o gwieździe początku XXI wieku, było dość cicho. Paris dawno nie zrobiła nic głupiego, może wydoroślała? *

Nic podobnego. Na Twitterze opublikowała zdjęcia z Britney Spears, twierdząc, że wymyśliła selfie. Było to ponad dekadę temu, co więcej ma na to dowód.

- 11 lat temu wymyśliłyśmy z Britney selfie - napisała na Twitterze Paris, dołączając dwie fotki (oczywiście selfie).

d1tsns4

Hilton dość szybko została skorygowana przez fanów, którzy zauważyli, że chociażby Thelma i Luise (Geena Davis i Susan Sarandon), bohaterki filmu z 1991 r. robiły sobie selfie.

Madonna - polaroidem - w obrazie "Rozpaczliwie poszukując Susan".

W komatarzu także, zostało zamieszczone zdjęcie w lustrze. Fotografia pochodzi z 1910 r.

36-letnia Paris nie da o sobie zapomnieć. Latem 2014 r. gwiazda opublikowała nowy utwór i klip, "Come Alive". Na dużym ekranie można było podziwiać ją ostatnio w obrazie "Bling Ring" Sofii Coppoli.

d1tsns4

Paris Hilton o nowym chłopaku: "Już po 10 minutach wiedziałam, że to ten jedyny. Kocham go!":

d1tsns4

Podziel się opinią

Share

d1tsns4

d1tsns4