Trwa ładowanie...
dzikie historie

"Dzikie historie": Kazik w zwiastunie

Share
"Dzikie historie": Kazik w zwiastunie
Źródło: ons.pl
d3g3apt

Zobacz specjalny, wybuchowy zwiastun <a href="http://film.wp.pl/dzikie-historie-6029103598572673c">"Dzikich historii"</a> z piosenką "Jeśli nie chcesz" Kazika. Zobacz wybuchową komedię o ludziach, którzy – doprowadzeni na skraj wytrzymałości – powiedzą światu "dość".

Pedro Almodovar przedstawia dziką komedię, w której sześciu na co dzień spokojnym ludziom nagle puszczą nerwy. Większość z nas żyje w stresie i napięciu. Tylko niektórzy wybuchają.

Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka oraz specjalista od materiałów wybuchowych powiedzą „dość!” i pokażą wszystkim swoje dzikie oblicze. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i będą walczyć o siebie, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między normalnością a szaleństwem.

„Dzikie historie” ze ścieżką dźwiękową autorstwa nagrodzonego Oscarem Gustavo Santaolalla („Babel”), największy hiszpańskojęzyczny przebój ostatnich lat, są jak „Pulp Fiction” wyreżyserowane przez Almodóvara w szczytowej formie.

* "Dzikie historie" w kinach od 2 stycznia 2015*

d3g3apt

Podziel się opinią

Share
d3g3apt
d3g3apt