Trwa ładowanie...

''Elizjum'': Ninja z Die Antwoord i Eminem mieli być Mattem Damonem

Share
''Elizjum'': Ninja z Die Antwoord i Eminem mieli być Mattem Damonem
d496esu

*Eminem był kandydatem do głównej roli w filmie "Elizjum". Ostatecznie otrzymał ją Matt Damon.*

Neill Blomkamp pierwotnie chciał nakręcić niskobudżetowy projekt i obsadzić Ninja z południowoafrykańskiej formacji Die Antwoord. Gdy ten odrzucił propozycję, reżyser zgłosił się do Eminema. Ten jednak postawił warunek, iż zdjęcia muszą być kręcone w jego rodzinnym mieście, Detroit. Okazało się to niemożliwe i wtedy ofertę otrzymał Matt Damon, który zgodził się zagrać w obrazie.

Akcja "Elizjum" rozgrywa się w roku 2159. Ludzie podzieleni są na tych, którzy żyją na komfortowej stacji kosmicznej Elysium, zbudowanej przez korporację Armadyne, oraz tych, którzy pozostali na przeludnionej i zrujnowanej Ziemi. Radna Rhodes (Jodie Foster) jest gotowa na wszystko, by do "raju" nie dostali się emigranci z planety. Jej plany może pokrzyżować niejaki Max (Matt Damon), były skazaniec.

d496esu

W obrazie występują również Sharlto Copley, Alice Braga, Wagner Moura i William Fichtner. Polska premiera planowana jest na 16 sierpnia.
Dyskografię Eminema zamyka longplay "Recovery" z 2010 roku. Aktorski talent rapera można było podziwiać w dramacie "8. mila".

Ostatnia płyta Die Antwoord to "Ten$ion" ze stycznia 2012 roku. W lutym 2014 roku powinniśmy doczekać się trzeciego albumu tria z Kapsztadu, "Donker Mag".

d496esu

Podziel się opinią

Share
d496esu
d496esu