Trwa ładowanie...
dt3day9

Emilia Clarke i Sam Claflin w adaptacji bestsellera

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Emilia Clarke i Sam Claflin w adaptacji bestsellera
dt3day9

Emilia Clarke i Sam Claflin zagrają w filmie "Me Before You".

Aktorka znana przede wszystkim z serialu "Gra o tron" i gwiazdor "Igrzysk śmierci" spotkają się na planie nowej produkcji wytwórni MGM. Obraz powstanie w oparciu o powieść Jojo Moyes znaną w Polsce pod tytułem "Zanim się pojawiłeś".

Bestsellerowa książka przedstawia losy ubogiej dziewczyny z małego miasta, która opiekuje się przykutym do wózka inwalidzkiego Willem. Mężczyzna wiódł wcześniej beztroskie życie człowieka sukcesu. Wypadek sprawił, iż stracił sprawność i radość życia. Lou, którą zatrudnia na pół roku, może dać mu nową nadzieję. Wspólnie przeżywają wiele przygód i odkrywają, że dzieli ich mniej, niż początkowo sądzili.

dt3day9

Wydawca sprzedał ponad pół miliona egzemplarzy powieści "Me Before You", a dzieło przetłumaczono na 31 języków. Nie jest to pierwszy sukces autorki. Dwukrotnie została ona wyróżniona nagrodą Romantic Novel of the Year. W Polsce znane są "Ostatni list od kochanka", "Zakazany owoc" i "Srebrna zatoka".

Emilia Clarke i Sam Claflin zagrają główne role w adaptacji powieści. Scenariusz napisali Scott Neustadter i Michael H. Weber ("500 dni miłości", "Cudowne tu i teraz"). Za kamerą staje Thea Sharrock, dla której będzie to debiut. Premierę filmu zaplanowano na sierpień przyszłego roku.

Clarke wystąpi niedługo u boku Nicholasa Houlta w filmie "Go Down Together". Claflin natomiast ostatnio zagrał w obrazie "Love, Rosie".

dt3day9

Podziel się opinią

Share
dt3day9
dt3day9