Trwa ładowanie...
d14tt2o

Emma Thompson od dwóch lat nie uprawiała seksu

Share
Emma Thompson od dwóch lat nie uprawiała seksu
Źródło: AFP
d14tt2o

*Emma Thompson nie ma klasycznej urody, ale jednak ma w sobie to coś, co sprawia, że jest jedną z najlepszych aktorek na świecie. W dodatku jedyną, która zdobyła Oscara, jako autorka scenariusza. W najnowszym filmie Joela Hopkinsa "Riwiera dla dwojga" prezentuje komediową stronę swojego aktorstwa.*

Bohaterka grana przez Thompson jest rozwódką i wykłada na uczelni. Ze swoim byłym mężem (Pierce Brosnan) żyje w bardzo dobrych stosunkach. Nie jest jednak zadowolona ze swojego codziennego życia – nie zarabia zbyt wiele, jej studenci nie wykazują wielkich motywacji do nauki. Dlatego też, nie waha się ani przez chwilę kiedy ma szansę na przygodę swojego życia. „Kate jest bardzo odważną osobą, co było jednym z powodów, dla których pokochałam tę rolę” – mówi Thompson. „Jej bohaterka szuka po prostu w życiu czegoś więcej, co by dało jej jakąś większą satysfakcję. Ta przygoda to dla niej spełnienie marzeń!” – dodaje.

Kate nie ma również poukładanego życia osobistego, od czasu rozwodu nie związała się z nikim na dłużej. Nie chce się jednak poddawać i ryzykuje poprzez nawiązywanie nowych internetowych znajomości.

d14tt2o

„Z początku nie jest przekonana do takich relacji on-line, ale ostatecznie się przełamuje. Przez dwa lata nie uprawiała seksu i zdaje sobie sprawę, że nie może do końca życia przesiadywać w swoim ogrodzie z kotem u boku i laptopem na kolanach! {śmiech}” – opowiada aktorka.

Kate (Emma Thompson) i Richard (Pierce Brosnan), choć rozwiedzeni, pozostają ze sobą w przyjaznych stosunkach. Na powrót jednoczy ich bankructwo funduszu emerytalnego, któremu przed laty powierzyli swoje oszczędności. Gdy okazuje się, że jego właściciel zafundował swojej narzeczonej warty 10 milionów dolarów brylant, dawni małżonkowie postanawiają dostać się do jego luksusowej rezydencji na Lazurowym Wybrzeżu i ukraść drogocenny klejnot.

d14tt2o

Podziel się opinią

Share
d14tt2o
d14tt2o