Trwa ładowanie...
d48vcy3

Emma Watson przerywa milczenie w sprawie Weinsteina. "Znęcanie się nad kobietami musi się skończyć!"

Emma Watson zabrała głos w sprawie jednej z największych seksafer Hollywood, w którą zamieszany jest wpływowy producent Harvey Weinstein.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Emma Watson wypowiedziała się na temat oskarżeń Harveya Weinsteina o molestowanie
Emma Watson wypowiedziała się na temat oskarżeń Harveya Weinsteina o molestowanie (Getty Images)
d48vcy3

Emma Watson napsiała na Twitterze: "Staję dzis z wszystkimi kobietami które były molestowane seksualnie i jestem pełna podziwu dla ich odwagi. Złe traktowanie kobiet musi się skończyć". Aktorka jest znana z wsparcia organizacji działających na rzecz równouprawnienia kobiet.

Watson pracowała z Weinsteinem, gdy miała 19 lat. Zagrała w wyprodukowanym przez niego filmie "Mój tydzień z Marilyn". W sieci można znaleźć zdjęcia, gdy razem imprezowali w Londynie po ceremonii nagród BAFTA.

d48vcy3

Zobacz: Harvey Wesintein oskarżony o molestowanie. Jaka przyszłość czeka przyjaciela Weroniki Rosati?

Dziennik "New York Times" poinformował w czwartek, że Harvey Weinstein w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat molestował seksualnie aktorki, asystentki i inne pracownice swojej firmy. Jedną z jego ofiar miała być znana aktorka Ashley Judd. Według gazety co najmniej ośmiu kobietom producent zapłacił za milczenie. Przybywa nazwisk kobiet, które przyznają, że były przez niego molestowane, w tym aktorek pierwszoligowych, takich jak Angelina Jolie czy Gwyneth Paltrow.

Harvey Weinstein jest producentem ponad 300 filmów, (m.in. "Pulp Fiction", "Zakochany Szekspir", "Angielski pacjent", "Władca Pierścieni") i jednym z najpotężniejszych ludzi w Hollywood. Według wyliczeń "Daily Mail" podczas ceremonii rozdania Oscarów więcej osób dziękowało ze sceny Weinsteinowi niż Bogu.

d48vcy3

Podziel się opinią

Share

d48vcy3

d48vcy3