Trwa ładowanie...
robin williams
14-08-2014 02:34

Fani kupują i ściągają filmy Robina Williamsa

Share
Fani kupują i ściągają filmy Robina Williamsa
dy4wecg

Informacja o śmierci *Robina Williamsa spowodowała gwałtowny wzrost zainteresowania filmami z jego udziałem - zarówno w legalnych, jak i pirackich źródłach.*

W ciągu kilkunastu godzin od momentu, gdy świat poznał smutne wieści, aż 12 dzieł z udziałem Williamsa znalazło się wśród 13 największych bestsellerów amazon.com. Miesiąc temu żadnej z tych produkcji nie było w setce najczęściej kupowanych w serwisie tytułów. Teraz największym hitem jest komedia "Pani Doubtfire". Użytkownicy często decydują się również na zakup DVD z takimi filmami, jak "Buntownik z wyboru", "Stowarzyszenie umarłych poetów", "Good Morning, Vietnam", "Patch Adams", "Klatka dla ptaków", "Między piekłem a niebem", a także "Hook", "Człowiek przyszłości" oraz "Jack". Internauci sięgają też chętnie po DVD "Robin Williams - Live on Broadway".

Wzrost zainteresowania filmami Robina Williamsa odnotowano także w serwisie iTunes oraz wśród piratów. Według serwisu Excipio w ciągu doby, na całym świecie, "Buntownika z wyboru" nielegalnie ściągnięto aż 84 tysięcy razy. "Stowarzyszenie umarłych poetów" - ponad 40 tysięcy, "Good Morning, Vietnam" - blisko 32 tysiące, "Panią Doubtfire" - ponad 27 tysięcy, a "Patcha Adamsa" - blisko 9 tysięcy.

Ponad 47 filmów, w których zagrał Robin Williams, zarobiło łącznie około 5,2 miliarda dolarów na całym świecie.

dy4wecg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dy4wecg
dy4wecg