Trwa ładowanie...
d3jhdpe

Film o Hanie Solo bez reżyserów! Kto na miejsce Lorda i Millera?

Phil Lord i Christopher Miller nie nakręcą niezatytułowanego wciąż filmu o młodym Hanie Solo. Lucasfilm bezprecedensowo zwolnił twórców kilka miesięcy po rozpoczęciu zdjęć. Powodem rozstania reżyserów z produkcją mają być "różnice artystyczne”, ale amerykańskie serwisy filmowe huczą od plotek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Film o Hanie Solo bez reżyserów! Kto na miejsce Lorda i Millera?
(Materiały prasowe)
d3jhdpe

- Phil Lord i Christopher Miller są utalentowanymi filmowcami, którzy zebrali wspaniałą obsadę i ekipę, ale okazało się, że mamy inne wizje i postanowiliśmy się rozstać - komentuje Kathleen Kennedy, szefowa Lucasfilm.

- Niestety nasza wizja i zamysł, nie szły w parze z tym, co chcieli zrobić nasi partnerzy - tłumaczą reżyserzy. - Nie jesteśmy fanami zwrotu "różnice artystyczne", ale w tym przypadku ten pusty frazes jest prawdziwy.

Nieoficjalnie mówi się o tym, że podczas pracy nad filmem dochodziło do częstych konfliktów pomiędzy reżyserami i Kathleen Kennedy, która nie akceptowała skłonności do improwizacji twórców i ich komediowego zacięcia. Inni z kolei twierdzą, że twórcom brakowało luzu na planie. Jaka była rzeczywista przyczyna ich zwolnienia, o tym pewnie dowiemy się, gdy opadnie kurz.

d3jhdpe

Wkrótce powinniśmy dowiedzieć się, kto zastąpi Lorda i Millera. Typowani są faworyt Ron Howard, Joe Johnston ("Captain America: Pierwsze starcie") i Lawrence Kasdan ("Silverado").

Film opowie o Hanie Solo, kiedy zaczynał swoją karierę przemytnika. Poznamy jego losy od 18 do 24 roku życia.

Przypomnijmy, że w spin-offie "Gwiezdnych wojen" w roli głównej występuje Alden Ehrenreich. W obsadzie znaleźli się także Emilia Clarke, Woody Harrelson, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover, Thandie Newton i Michael Kenneth Williams.

Dzieło opowiadać będzie o młodym Hanie Solo, przemytniku i złodzieju, którego Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi poznają w kantynie Mos Eisley.

d3jhdpe

Produkcja trafi do kin 25 maja 2018 roku.

Phil Lord i Christopher Miller mają w dorobku produkcje "Lego: Przygoda" i "22 Jump Street".

attends the 2014 New York Film Critics Circle Awards at TAO Downtown on January 5, 2015 in New York City. Getty Images
attends the 2014 New York Film Critics Circle Awards at TAO Downtown on January 5, 2015 in New York City.
d3jhdpe

Podziel się opinią

Share

d3jhdpe

d3jhdpe