Trwa ładowanie...

Film z Kasią Smutniak trafi do Księgi Rekordów Guinnessa

"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" w przyszłym miesiącu trafi do słynnej księgi. Powód? Włoski komedio-dramat bije rekordy pod względem sprzedanych praw do remaków.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kasia Smutniak zagrała jedną z głównych ról w komedii "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" (2016)
Kasia Smutniak zagrała jedną z głównych ról w komedii "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" (2016)Źródło: Materiały prasowe
d22wu0x

"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" (org. "Perfetti sconosciuti") Paolo Genovese'a miało światową premierę w styczniu 2016 r. Film opowiada o grupie przyjaciół, którzy podczas wspólnej kolacji postanawiają upublicznić swoje największe sekrety. Jedną z głównych ról zagrała niezwykle popularna we Włoszech Kasia Smutniak.

ZOBACZ TEŻ: recenzja "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"

Jak donosi PAP, do tej pory prawa do zrealizowania remaków filmu zostały sprzedane do 85 (!) krajów. Na razie powstało 18 nowych wersji.

d22wu0x

- W przyszłym miesiącu trafimy do Księgi Rekordów Guinnessa. Widziałem 6 albo 7, wszystkie wydały mi się straszne. Ale to normalne. Po tym, jak tyle pracowało się nad scenariuszem, cierpi się widząc zmienione sceny i pocięte dialogi - cytuje reżysera oryginału PAP.

Wiadomo też, że już niebawem zaczną się zdjęcia do amerykańskiej wersji "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Mówi się, że w rolach głównych zobaczymy samą hollywoodzką śmietankę. Za kamerą ma ponoć stanąć sam Paolo Genovese.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d22wu0x

Podziel się opinią

Share
d22wu0x
d22wu0x