Trwa ładowanie...
fistaszki
10-08-2015 02:34

''Fistaszki'': Reżyser podpowiada jak narysować psa Snoopy

Share
''Fistaszki'': Reżyser podpowiada jak narysować psa SnoopyŹródło: mat. dystrybutora
d1fa8n8

W sieci pojawiło się wideo podpowiadające, jak szybko i dobrze narysować Snoopy'ego, bohatera słynnej serii komiksowej "Fistaszki" i filmu "Fistaszki - wersja kinowa".

Sympatyczny pies Snoopy znany jest światu już od roku 1950. Stworzył go Charles M. Schulz, który w ten sposób upamiętnił swojego czworonożnego przyjaciela z dzieciństwa.

Snoopy urodził się ponoć na fermie Daisy Hill Puppy i posiada siedmioro rodzeństwa, o imionach: Spike, Andy, Olaf, Marbles, Rover, Belle i Moll. W zwyczaju ma spacerować na dwóch łapach i sypiać na dachu swojej budy. Jest też marzycielem i ma ambicje pisarskie. Posiada również wspaniałych przyjaciół: Charliego Browna, Lucy i Linusa.

Na dużym ekranie Snoopy ma się pojawić już za kilka miesięcy - światowa premiera zapowiedziana została na listopad. Na razie Steve Martino, reżyser filmu "Fistaszki - wersja kinowa", podpowiada widzom jak postać narysować. Zacząć trzeba od ucha, a potem to już łatwizna. Cały instruktaż można znaleźć poniżej:

Przypomnijmy, że w filmie "Fistaszki - wersja kinowa" usłyszymy głosy takich aktorów, jak Noah Schnapp, Hadley Belle Miller, AJ Tecce, Noah Johnston, Venus Schultheis, Alexander Garfin, Francesca Capaldi, Mar Mar, Mariel Sheets i Rebecca Bloom.

d1fa8n8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fa8n8