Trwa ładowanie...
gejsza
29-03-2016 15:04

"Gejsza" już 8 kwietnia w kinach. Zobacz zwiastun [WIDEO]

"Gejsza" już 8 kwietnia w kinach. Zobacz zwiastun [WIDEO]Źródło: getty
d3b0dak

Już 8 kwietnia do polskich kin wejdzie *"Gejsza". W filmie zobaczymy m.in. jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, Martę Żmudę Trzebiatowską oraz Mirosława Zbrojewicza – jednego z najbardziej lubianych aktorów charakterystycznych w naszym kraju. Zanim film pojawi się w kinach, prezentujemy zwiastun produkcji.*

* "Gejsza"* to historia Kolosa, który podczas pobytu w więzieniu ma tylko jednego gościa: piękną Velvet (Marta Żmuda Trzebiatowska), która po wejściu do pokoju widzeń zaczyna... zdejmować z siebie ubranie. Okazuje się, że jest „prezentem” od Igora (Mieczysław Zbrojewicz), właściciela nocnego klubu Gejsza, w którym Kolos pracował jako ochroniarz i do którego wraca po odbyciu kary.

d3b0dak

Tam zauważa go i docenia Hajs (Marian Dziędziel), szef lokalnej mafii. Milczący, opanowany i bezwzględny Kolos szybko staje się jednym z jego najbardziej zaufanych ludzi. Zyskuje też oddaną miłość Velvet, którą jednak odrzuca, kiedy w jego życiu pojawia się nowa kobieta. Maja (Agnieszka Więdłocha) jest rehabilitantką jego niepełnosprawnego brata, z Którym Kolos od dawna nie miał kontaktu. Zainteresowany nią mężczyzna decyduje się na spotkanie z bratem – i powoli odkrywa łączącą ich więź. Zaczyna tęsknić do innego życia – z dala od przestępczego półświatka. Ale mafia niechętnie rezygnuje ze swoich ludzi. I wyznacza wysoką cenę za ich szczęście.

- Kluczową w pracy nad tą rolą była jedna z moich rozmów z reżyserem. Zapytał mnie o to jaka jedna cecha opisuje Velvet, co najmocniej ją definiuje. W mojej ocenie była to dwulicowość, to, że potrafi odcinać się od tego od czego się chce odciąć, że zostawia sobie przestrzeń, do której nie ma łatwego dostępu. To od razu sprowokowało mnie do tego, aby przedstawić ją jako osobę zamkniętą w sobie. Praca nad tą rolą, to była naprawdę praca na żywym organizmie. - opowiadała o swojej roli Marta Żmuda Trzebiatowska. Przeczytaj cały wywiad tutaj.

d3b0dak
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3b0dak