Trwa ładowanie...
george clooney

George Clooney i Josh Brolin u Coenów

Share
George Clooney i Josh Brolin u Coenów
d4koaqa

George Clooney i Josh Brolin wystąpią w nowym filmie braci Coenów, "Hail, Caesar!".

Bohaterem obrazu będzie Eddie Mannix, człowiek do rozwiązywania problemów gwiazd Hollywood. Postać Manniksa przypomina Freda Otasha, prywatnego detektywa, który w latach 50. gasił skandale związane z największymi nazwiskami światka filmowego.

O realizacji "Hail, Caesar!" mówiło się już od kilku lat. Kandydatem do głównej roli od początku był George Clooney, który spotkał się wcześniej z Coenami na planie przebojów "Bracie, gdzie jesteś?", "Okrucieństwo nie do przyjęcia" i "Tajne przez poufne". Aktor ponownie wystąpi w obrazie braci, a partnerować mu będzie m.in. Josh Brolin, gwiazdor dramatu "To nie jest kraj dla starych ludzi" i "Prawdziwego męstwa".

d4koaqa

Josh Brolin zagrał ostatnio w "Sin City 2: Damulka warta grzechu" Roberta Rodrigueza i Franka Millera (premiera sierpień 2014) i w "Inherent Vice" Paula Thomasa Andersona (premiera grudzień 2014). Niedawno aktor zasilił obsadę dramatu "Sicario" Denisa Villeneuve'a oraz został głosem czarnego charakteru, Thanosa, w "Strażnikach galaktyki".

Dorobek George'a Clooneya zamyka obraz "Obrońcy skarbów", który wyreżyserował na podstawie własnego scenariusza oraz w którym zagrał jedną z głównych ról.

d4koaqa

Podziel się opinią

Share
d4koaqa
d4koaqa