Trwa ładowanie...
d1u8a79
Aktualności

George Clooney pomaga bezdomnym

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
George Clooney pomaga bezdomnym
d1u8a79

George Clooney znany jest ze swojego zaangażowania w sprawy społeczne. Teraz postanowił wesprzeć pozytywną inicjatywę dla bezdomnych z Edynburga.

W czasie swojej wizyty w Szkocji Clooney odwiedził jeden z barów Social Bite. To sieć pięciu kawiarni, których pracownicy (jeden na czterech) doświadczyli bezdomności. Klienci mogą tu kupować ciepłe napoje i jedzenie nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla potrzebujących - z góry opłacając ich posiłki. Wszystkie dochody Social Bite przekazuje na cele charytatywne.

Clooney dowiedział się o inicjatywie dzięki zaproszeniu od Josha Littlejohna, założyciela sieci. - George to niesamowity facet - komentuje Littlejohn. - Osiągnął światową sławę, ale ma czas, by odwiedzić lokalny bar z kanapkami. Żeby spotkać się z naszymi pracownikami i porozmawiać o problemie bezdomności. Z zainteresowaniem wysłuchał opowieści naszej obsługi. Praca zmieniła ich życie.

Clooney nie tylko rozmawiał, ale również spróbował posiłków serwowanych przez kawiarnię. Zakupił też napoje i jedzenie dla potrzebujących.

Pod tym adresem można zobaczyć zdjęcia i filmik z wizyty Clooneya w Social Bite.

d1u8a79

Podziel się opinią

Share

d1u8a79

d1u8a79