Trwa ładowanie...
d3nqy9m

Glenn Morshower z ''Supergirl''

Share
Glenn Morshower z ''Supergirl''
Źródło: Fox Broadcasting Co
d3nqy9m

Glenn Morshower zagra generała Sama Lane'a w serialu "Supergirl".

W roli ojca Lois i Lucy w serialu "Supergirl" obsadzony został Glenn Morshower, znany z wielu produkcji o superbohaterach.

CBS nareszcie odnalazło idealnego kandydata do roli generała Sama Lane'a w najnowszym serialu "Supergirl". Morshower nie po raz pierwszy wcieli się w rolę oficera wojskowego. Aktor zagrał między innymi generała Jacobsa w serialu "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", pułkownika Hendry'ego w "X-Men: Pierwsza klasa" i generała Morshowera w "Transformers 3".

d3nqy9m

W oryginale DC Comics, na którym oparty jest serial, generał Lane darzy Supermana niechęcią, którą prawdopodobnie podzielał będzie także jego telewizyjny odpowiednik. Generał Sam jest również głową "Projektu 7734" - programu ochrony mającego na celu obronę naszej planety przed istotami pozaziemskimi, które przemieniły jego córkę Lucy w Superwoman.

Ponadto w obsadzie serialu znaleźli się między innymi: Mehcad Brooks jako James Olsen, Laura Benanti jako Alura Zor-El, Calista Flockhart jako Cat Grant, Chyler Leigh jako Alexandra "Alex" Danvers i Jeremy Jordan jako Winslow "Winn" Schott. Rolę tytułową gra Melissa Benoist.

Pierwszy odcinek "Supergirl" zostanie wyemitowany w poniedziałek 26 października.

d3nqy9m

Podziel się opinią

Share
d3nqy9m
d3nqy9m