Trwa ładowanie...
d11y1cs

Godfrey Gao nie żyje. Gwiazdor "Darów Anioła: Miasto kości" zginął na planie filmowym

Godfrey Gao zasłabł na planie filmowym w trakcie nagrywania programu telewizyjnego. Aktor miał zaledwie 35 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Godfrey Gao nie żyje. Gwiazdor "Darów Anioła: Miasto kości" zginął na planie filmowym
Godfrey Gao nie żyje. Gwiazdor "Darów Anioła: Miasto kości" zginął na planie filmowym (Getty Images)
d11y1cs

W środę 27 listopada w wieku 35 lat zmarł Godfrey Gao, aktor i model tajwańskiego pochodzenia. Mężczyzna zasłabł podczas nagrywania programu telewizyjnego "Chase me". Przewieziono go natychmiast do szpitala, gdzie lekarze przez kilka godzin walczyli o jego życie. Niestety aktor zmarł z powodu nagłego zatrzymania akcji serca.

Oświadczenie o śmierci Godfreya Gao wydał jego menedżment JetStar Entertainment.

"Jesteśmy bardzo zszokowani i zasmuceni i do tej pory nie potrafimy tego zaakceptować. Dziękujemy przyjaciołom z mediów i każdemu fanowi Godfreya za ich troskę. Jego kierownictwo i zespół byli obecni na miejscu, a jego rodzina pilnie przybyła na miejsce. Prosimy o szacunek dla rodziny Godfreya w tym smutnym czasie i powstrzymanie się od niepokojenia ich. Będziemy towarzyszyć rodzinie Godfrey w przygotowaniach do dyskretnego pogrzebu" - czytamy.

d11y1cs

Z oświadczenia wydanego przez Zhejiang Television wynika, że Godfrey nagle zwolnił podczas wyścigu i padł nieprzytomny na ziemię. W programie "Chase me" gwiazdy mierzą się z profesjonalnymi zawodnikami w różnych konkurencjach sprawdzających kondycję fizyczną.

Godfrey Gao dał się poznać szerszej publiczności dzięki roli Magnusa Bane’a w filmie "Dary Anioła: Miasto kości". Odnosił również ogromne sukcesy w świecie modelingu Był pierwszym azjatyckim mężczyzną, który został modelem Louis Vuitton.

ZOBACZ TAKŻE: Ewelina Lisowska: największy hejt spływa na mnie z USA. Wszystko przez "TTBZ"

d11y1cs

Podziel się opinią

Share

d11y1cs

d11y1cs