Trwa ładowanie...
d3a7uf2

Goldie Hawn pogrążona w żałobie. „Moja najlepsza przyjaciółka odeszła"

„Moja najlepsza przyjaciółka odeszła. Proszę, dbajcie o siebie nawzajem. Przyjaciele zawsze wam pomogą”. Tak Goldie Hawn pożegnała bliską koleżankę.
Share
Goldie Hawn,  Las Vegas, marzec 2017
Goldie Hawn, Las Vegas, marzec 2017Źródło: Getty Images
d3a7uf2

Na Instagramie popularnej aktorki pojawiło się zdjęcie i wymowny wpis. Czarno-białe zdjęcie zostało zrobione najprawdopodobniej w latach 70. Widać na nim niegdysiejszą seksbombę w towarzystwie nieznanej z imienia i nazwiska brunetki.

W ten sposób 71-letnia Goldie Hawn pożegnała swoja najlepszą przyjaciółkę. Post spotkał się ze sporym odzewem. Pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy ze słowami otuchy i modlitwą.

d3a7uf2

Kurt Russell i starsza od niego o 5 lat Goldie Hawn zaczęli się spotykać w 1983 r, kiedy pracowali na planie filmu „Szybka zmiana”. Od tamtej pory są praktycznie nierozłączni. To dla niej aktor zakończył swoje kilkuletnie małżeństwo z Season Hubley.

Choć ich związek uchodzi za burzliwy, pełen wzlotów i upadków, aktorzy twierdzą, że nie wyobrażają sobie życia bez siebie.

Wspierali się zarówno zawodowo, jak i prywatnie. To Russell wychowywał dzieci Hawn z poprzedniego związku. Jej córka Kate Hudson wyznawała, że nie ma kontaktu ze swoim biologicznym ojcem i to Russell jest dla niej prawdziwym tatą.

Zobacz Kurta Russella w "Strażnikach Galaktyki vol. 2":

d3a7uf2

Podziel się opinią

Share
d3a7uf2
d3a7uf2