Trwa ładowanie...
d4mynsb

Goldie Hawn pogrążona w żałobie. „Moja najlepsza przyjaciółka odeszła"

„Moja najlepsza przyjaciółka odeszła. Proszę, dbajcie o siebie nawzajem. Przyjaciele zawsze wam pomogą”. Tak Goldie Hawn pożegnała bliską koleżankę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Goldie Hawn,  Las Vegas, marzec 2017
Goldie Hawn, Las Vegas, marzec 2017 (Getty Images)
d4mynsb

Na Instagramie popularnej aktorki pojawiło się zdjęcie i wymowny wpis. Czarno-białe zdjęcie zostało zrobione najprawdopodobniej w latach 70. Widać na nim niegdysiejszą seksbombę w towarzystwie nieznanej z imienia i nazwiska brunetki.

W ten sposób 71-letnia Goldie Hawn pożegnała swoja najlepszą przyjaciółkę. Post spotkał się ze sporym odzewem. Pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy ze słowami otuchy i modlitwą.

d4mynsb

Kurt Russell i starsza od niego o 5 lat Goldie Hawn zaczęli się spotykać w 1983 r, kiedy pracowali na planie filmu „Szybka zmiana”. Od tamtej pory są praktycznie nierozłączni. To dla niej aktor zakończył swoje kilkuletnie małżeństwo z Season Hubley.

Choć ich związek uchodzi za burzliwy, pełen wzlotów i upadków, aktorzy twierdzą, że nie wyobrażają sobie życia bez siebie.

Wspierali się zarówno zawodowo, jak i prywatnie. To Russell wychowywał dzieci Hawn z poprzedniego związku. Jej córka Kate Hudson wyznawała, że nie ma kontaktu ze swoim biologicznym ojcem i to Russell jest dla niej prawdziwym tatą.

Zobacz Kurta Russella w "Strażnikach Galaktyki vol. 2":

d4mynsb

Podziel się opinią

Share

d4mynsb

d4mynsb