Trwa ładowanie...

''Gra Endera'': Harrison Ford i Abigail Breslin wystąpią w filmie

''Gra Endera'': Harrison Ford i Abigail Breslin wystąpią w filmie
d1zj2oi

*Harrison Ford i Abigail Breslin wystąpią w filmowej adaptacji powieści Orsona Scotta Carda "Gra Endera".*

Bohaterem książki jest Andrew "Ender" Wiggin, jedno z genialnych dzieci będących częścią rządowego eksperymentu. Młody bohater trafia do szkoły wojskowej, która ma uczynić z niego doskonałego dowódcę, gotowego stawić czoła wrogowi z kosmosu. Osamotniony pośród innych dzieci-żołnierzy i poddany surowej dyscyplinie, Ender nie przestaje myśleć o ukochanej siostrze, brutalnym starszym bracie oraz o roli, jaką cała trójka odegrać ma w walce z najeźdźcą.

Endera zagra Asa Butterfield. Ben Kingsley wcieli się w legendarnego bohatera wojennego, którego od dawna uważano za zmarłego. Brendan Meyer, nastoletni aktor z Kanady, wcieli się w Stilsona, kolegę z klasy głównego bohatera.

d1zj2oi

Harrison Ford potwierdził, że pojawi się w filmie i zagra pułkownika Hyrama Graffa, dyrektora szkoły, do której uczęszcza Ender. Abigail Breslin natomiast sportretuje siostrę głównego bohatera, Valentine. Udział w obrazie potwierdziła również Hailee Steinfeld, która wcieli się w Petrę Arkanian, przyjaciółkę Endera, jedyną dziewczynkę zrekrutowaną do szkoły.

Za kamerą staje Gavin Hood. Produkcją zajęli się Roberto Orci i Alex Kurtzman. Premiera planowana jest na 15 marca 2013 roku.


**[

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d1zj2oi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zj2oi