Trwa ładowanie...
grawitacja
28-01-2014 16:54

''Grawitacja'': Na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD już od 7 marca!

''Grawitacja'': Na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD już od 7 marca!Źródło: Warner Bros. Entertainment Inc.
d3x22hg
d3x22hg

Wydania DVD, Blu-ray i Blu-ray 3D zawierają obszerne dodatki specjalne! Film otrzymał 10 nominacji do Nagrody Akademii Filmowej, w tym dla Najlepszego Filmu.

Niepowtarzalne doświadczenie przestrzeni kosmicznej, w nominowanym do Nagrody Akademii Filmowej® obrazie "Grawitacja", który 7 marca ukaże się na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD! Przyprawiający o szybsze bicie serca thriller z udziałem laureatów Oscara® - Sandry Bullock ("Wielki Mike-The Blind Side") i George’a Clooney’a ("Syriana"), w oszałamiającej reżyserii nominowanego do Oscara® Alfonso Cuaróna, przenosi widza w nieskończoną i bezlitosną głębię wszechświata.

Autorami scenariusza do filmu „Grawitacja” są Alfonso Cuarón i jego syn Jonás Cuarón. Od strony producenckiej za projekt odpowiadają Cuarón i David Heyman (filmy z serii „Harry Potter”), natomiast Chris deFaria, Nikki Penny i Stephen Jones są producentami wykonawczymi.

"Grawitacja"stała się jednym z najbardziej utytułowanych filmów roku, zdobywając aż 10 nominacji do Nagrody Akademii Filmowej®, w tym dla Najlepszego Filmu, Najlepszej Aktorki - Sandry Bullock oraz dla Najlepszego Reżysera - Alfonso Cuaróna. Film otrzymał również 11 nominacji do nagród BAFTA i 10 nominacji do Critics’ Choice Award, w tym dla Najlepszego Filmu, Najlepszego Reżysera i Najlepszej Aktorki (Bullock). Alfonso Cuarón otrzymał nagrodę Złotego Globu dla Najlepszego Reżysera. "Grawitacja" została także Najlepszym Filmem według kilku prestiżowych organizacji krytyków, włączając w to Los Angeles Film Critics Association i została uwzględniona w 395 recenzjach oraz grupach recenzenckich w pierwszej dziesiątce najlepszych filmów, jak również została jednym z 10 najlepszych filmów ubiegłego roku według Amerykańskiego Instytutu Filmowego. Otrzymała także tytuł najlepiej ocenianego filmu w portalu Rotten Tomatoes.

O FILMIE

Dr Ryan Stone (Bullock) jest błyskotliwą panią inżynier, która wyrusza w swoją pierwszą podróż kosmiczną. Towarzyszy jej niezwykle doświadczony astronauta - Matt Kowalsky (Clooney). Podczas tej pozornie rutynowej wyprawy zdarza się wypadek. Prom kosmiczny ulega zniszczeniu, a Stone i Kowalsky zostają zupełnie sami — związani linami odpływają w bezkres. Ogłuszająca cisza dowodzi, że stracili jakiekolwiek połączenie z Ziemią… a co za tym idzie szansę na ratunek. Strach przeradza się w panikę, a każdy oddech pozbawia ich resztek niewielkiego zapasu tlenu. Jedyną drogą powrotną może być nieustanna wędrówka w przerażającą głębię kosmosu.

d3x22hg

WYDANIE BLU-RAY 3D™, BLU-RAY™ I DVD

„Grawitacja” na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD zadebiutuje już 7 marca. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne.

WYDANIE BLU-RAY 3D™, BLU-RAY™:
• BLISKO 3 GODZINY DODATKÓW SPECJALNYCH:
– Poznaj niezwykły świat Zero-G.
– Zobacz jak wiele wysiłku fizycznego i emocjonalnego kosztowała Sandrę Bullock rola Dr Stone.
– Wyrusz w podróż z reżyserem Alfonso Cuarónem i zobacz szczegóły jego 4 letniej pracy nad filmem.

WYDANIE DVD:
• Punkt kolizyjny: Wyścig w kosmosie
• Aningaaq – film krótkometrażowy Jonasa Cuaróna

d3x22hg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3x22hg