Trwa ładowanie...
grażyna wolszczak

Grażyna Wolszczak: Tak dbam o urodę!

Share
Grażyna Wolszczak: Tak dbam o urodę!Źródło: Kapif.pl
d28aqou

[

]( http://www.efakt.pl )
W dbaniu o urodę ważna jest systematyczność. By dobrze wyglądać, troszczę się o soją skórę każdego dnia. Codzienny, dokładny demakijaż i krem pod oczy to podstawa - radzi *Grażyna Wolszczak.*

d28aqou

Jestem przekonana, że wcale nie trzeba wydawać fortuny na kosmetyki. Badania kliniczne podobno dowiodły, że kosmetyki z tzn. średniej półki są nie mniej skuteczne, niż ich droższe odpowiedniki. Nie kupuję więc drogich kosmetyków.

Za to wierzę, że lepiej nie mieszać ze sobą różnych marek, że poszczególne elementy kosmetyków pielęgnacyjnych, np. serum, krem pod oczy i krem na dzień danej serii sensownie się uzupełniają. Codziennie wieczorem powtarzam ten sam rytuał. Dokładny demakijaż za pomocą mleczka i toniku, który przywraca naturalnie ph skóry. Gdy po makijażu nie zostaje już nawet ślad, nakładam serum, potem krem na noc.

Obowiązkowo też krem pod oczy. Gdy budzę się rano znowu tonik, krem pod oczy, krem na dzień, oczywiście z filtrem! Przed wyjściem z domu zwykle się maluję, a przynajmniej nakładam podkład. Też taki z filtrem.

Pokład traktuję nie tylko jako ozdobę, ale przede wszystkim jako skuteczną ochronę przed wszelkimi zanieczyszczeniami. No i od czasu do czasu wpadam na jakiś ujędrniający lub nawilżający zabieg do Miejskiej farmy piękności. Wtedy już całkiem czuję się dopieszczona i zadbana!

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Faceci pokochali różowy kolor

d28aqou
d28aqou
d28aqou