Trwa ładowanie...
trasa
06-12-2012 16:50

Gwiazdorska obsada, akcja, przyjaźń, romanse i dużo dobrego humoru w przedświątecznej trasie Kina Orange

Gwiazdorska obsada, akcja, przyjaźń, romanse i dużo dobrego humoru w przedświątecznej trasie Kina OrangeŹródło: helios.pl
d2dlggj
d2dlggj

4 grudnia rozpoczyna się przedświąteczna trasa Kina Orange, która potrwa do 21 grudnia.

Tym razem największe objazdowe kino w Polsce odwiedzi 14 miejscowości, w których nie ma kin stacjonarnych aby zaprezentować ich mieszkańcom polskie i zagraniczne komedie oraz animację dla dzieci. Dwie polskie komedie: "Yuma" z Jakubem Gierszałem i Katarzyną Figurą oraz "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości" z Anną Dereszowską i Marianem Dziędzielem a także, kultowa już, przebojowa francuska komedia "Nietykalni", gwarantują nie tylko dużo akcji, przyjaźni i romansów, ale przede wszystkim dużo dobrego humoru. Na
przedświątecznych seansach dla dzieci kontynuacja wyświetlania bajki "Goryl Śnieżek w Barcelonie".

"Yuma" to połączenie kina akcji, komedii i romansu z popisową rolą Jakuba Gierszała - laureata Złotej Kaczki, Nagrody Publiczności im. Zbyszka Cybulskiego oraz tytułu Shooting Star 2012, przyznawanego najbardziej utalentowanym młodym europejskim aktorom na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie. Akcja filmu rozpoczyna się trzy lata po upadku PRL. Zyga (Gierszał) ma serdecznie dość oglądania kolorowego świata tylko w młodzieżowych pismach. Z pomocą kumpli, a także obrotnej ciotki (Figura), zostaje królem „jumy” – drobnych kradzieży w Niemczech. Proceder szybko się rozpowszechnia, miejscowość Zygi dokonuje prawdziwego skoku cywilizacyjnego, a lokalny król „jumaczy” zyskuje powszechny szacunek i powodzenie u płci pięknej. Jednak młodym i gniewnym wspólnikom Zygi przestają wystarczać markowe ubrania i elektronika. Gdy wejdą w drogę rosyjskim gangsterom zabawa w policjantów i złodziei zmieni się w niebezpieczną rozgrywkę.

"Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości" - tryskająca humorem, pełna zaskakujących zwrotów akcji, komedia szpiegowska z gwiazdorską obsadą! Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska (Lejdis, Testosteron) w roli tajnej agentki wywiadu i wybitny aktor Marian Dziędziel (Dom zły, Wesele) tym razem w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych jakiego jeszcze Polska nie widziała, to obok Marka Włodarczyka i Pawła Deląga największe gwiazdy komedii „Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości”.

"Nietykalni" - to historia, która zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich... nietykalnymi! , Na punkcie tego filmu oszalała cała Europa, w Polsce, ten mega hit, oczarował już ponad 700 tys. osób!

d2dlggj

"Goryl Śnieżek w Barcelonie" to film animowany, którego bohaterem jest wyjątkowy mieszkaniec ogrodu zoologicznego – jedyny biały goryl na świecie. Jego gęste, śnieżne futro wywołuje zachwyt wszystkich dzieci, ale dla innych człekokształtnych lokatorów zoo małpiszon-albinos jest źródłem wstydu. Odtrącony i wyszydzany przez swoich ziomków, dzielny biały gorylek postanawia wyruszyć w sekretną misję do samego serca wielkiego miasta, gdzie rezyduje wszechwładna wróżka, która jako jedyna może przemienić go w zwykłego goryla. Za realizację polskiej wersji językowej komedii odpowiada Studio PRL, współtwórcy sukcesów "Disco Robaczków”, "Mniam!" i "Renifer Niko ratuje Święta".

Zapraszamy do Kina Orange - największego kina objazdowego w Polsce!

d2dlggj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dlggj