Trwa ładowanie...
d1cup3m

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". Zobacz ostatni zwiastun sagi Star Wars

Fani filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" z niecierpliwością odliczają dni do grudniowej premiery. Tymczasem wytwórnia Lucasfilm wypuściła nowy zwiastun ostatniej części Star Wars.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". Zobacz ostatni zwiastun sagi Star Wars
"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". Zobacz ostatni zwiastun sagi Star Wars (Youtube.com)
d1cup3m

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" – fabuła

Akcja filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" toczy się kilka miesięcy po dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się w epizodzie VIII, czyli "Gwiezdnych Wojnach: Ostatni Jedi". Na srebrnym ekranie widzowie będą mogli zobaczyć starcie między jasną a ciemną stroną mocy. Do ostatecznej walki stanie Rey (Daisy Ridley) oraz Kylo Ren (Adam Driver).

Fillm będzie stanowił zakończenie historii rodu Skywalkerów. Jednak fani mogą być spokojni, gdyż uniwersum Star Wars nie odejdzie w zapomnienie. Wręcz przeciwnie twórcy zapowiedzieli wiele nadchodzących projektów. Pierwszym z nich będzie serial "The Mandalorian", który trafi do sieci już 12 listopada. Zadebiutuje on na nowej platformie streamingowej Disney+.

d1cup3m

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" – zwiastun

Zwiastun "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" nie zdradza żadnych szczegółów fabularnych. Możemy być jednak pewni, że charyzmatyczni bohaterowie będą musieli stawić czoła zarówno starym, jak i nowym wrogom. Wiemy, że na ekrany kinowe powrócą znane i lubiane postacie, takie jak: Chewbacca, księżniczka Leia (w tej roli Carrie Fisher) oraz Lando Calrissian (Billy Dee Williams).

W zwiastunie nie brakuje również sentymentalnych wybiegów, na ekranie pojawiają się słowa: "Saga się skończy, historia będzie żyła wiecznie".

Nie mogło zabraknąć nowego "słodziaka", który wraz z BB8 roztopi serca fanów na całym świecie. W uniwersum Star Wars powitamy Babu Frik, czyli specjalistę od modyfikowania i przeprogramowywania droidów.

d1cup3m

Zobacz nowy zwiastun filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie"

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d1cup3m

d1cup3m
d1cup3m