Trwa ładowanie...
d4bb5o9

"Star Wars: The Rise of Skywalker": oczywiście, że będzie nowy słodki bohater

Najpierw był BB-8, później serca fanów zdobyły Porgi. W najnowszych "Gwiezdnych wojnach" nie mogło zabraknąć słodkiej "maskotki". Poznajcie Babu Frika.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie" trafi do kin 19 grudnia
"Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie" trafi do kin 19 grudnia (Materiały prasowe)
d4bb5o9

Twórcy "Gwiezdnych wojen" doskonale zdają sobie sprawę, że oprócz dzielnych bohaterów i niezapomnianych szwarccharakterów w obsadzie muszą być postacie, nad którymi będziemy się rozczulać i zachwycać ich słodyczą. W nadchodzącym filmie "Star Wars: The Rise of Skywalker" taką rolę będzie najprawdopodobniej pełnił niejaki Babu Frik.

Materiały prasowe

Wzmianka o tej postaci pojawiła się już w zeszłym tygodniu, gdy Disney prezentował zabawki z nadchodzącego filmu. Teraz jednak LucasFilm zaprezentował oficjalne zdjęcie Babu Frika.

d4bb5o9

Jak podaje "Entertainment Weekly", nowy bohater jest opisywany jako mały specjalista od modyfikowania i przeprogramowywania droidów, który pracuje pośród przemytników przyprawy (nielegalny surowiec do wytwarzania narkotyku) z Kijimi.

Obejrzyj: "The Mandalorian": Zwiastun serialu o Gwiezdnych Wojnach

"Star Wars: The Rise of Skywalker" to dziewiąty epizod sagi, znany w Polsce jako "Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie". Polska premiera nastąpi 19 grudnia.

W obsadzie pojawią się aktorzy znani z najnowszej trylogii, m.in. Daisy Ridley jako Rey, David Boyega jako Finn, Oscar Isaacs jako Poe Dameron i Adam Driver jako Kylo Ren. Ale także zobaczymy wielki powrót Billy'ego Dee Williamsa, który po 36 latach znowu wcielił się w postać Lando Calrissiana.

d4bb5o9

Podziel się opinią

Share

d4bb5o9

d4bb5o9