Trwa ładowanie...
d3zz93m
Aktualności

"Hardkor Disko": Polski debiut fabularny w Konkursie Głównym 36. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Moskwie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Hardkor Disko": Polski debiut fabularny w Konkursie Głównym 36. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Moskwie
(AFP)
d3zz93m

*"Hardkor Disko", debiut filmowy Krzysztofa Skoniecznego, zakwalifikował się do Konkursu Głównego 36. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Moskwie. Wczoraj organizatorzy Festiwalu ogłosili pełen skład konkursowych filmów na oficjalnej konferencji prasowej podczas odbywającego się właśnie 67. Festiwalu Filmowego w Cannes.*

Festiwal w Moskwie, którego dyrektorem jest Nikita Michałkow, jest drugim najstarszym przeglądem filmowym (po Festiwalu w Wenecji) i jedną z najważniejszych tego typu imprez na świecie. Festiwal odbędzie się w dniach 19-28 czerwca 2014.

"Hardkor Disko" to historia młodego człowieka, Marcina (Marcin Kowalczyk), który przyjeżdża do pełnej kontrastów metropolii, gdzie poznaje nastoletnią Olę (Jaśmina Polak). Dziewczyna nie ma pojęcia, że jego przyjazd wiąże się z głęboko skrywaną tajemnicą i dokładnym planem zemsty...

d3zz93m

Film został wyprodukowany przez głębokiOFF, konglomerat artystyczny założony przez Krzysztofa Skoniecznego. Jest to produkcja całkowicie niezależna, która powstała nie tylko bez udziału środków publicznych, ale również bez jakiegokolwiek zewnętrznego finansowania.

Hardkor Disko miał polską premierę 4 kwietnia br. i nadal można go oglądać w wybranych polskich kinach. Dystrybutorem obrazu jest Gutek Film.

d3zz93m

Podziel się opinią

Share

d3zz93m

d3zz93m