Trwa ładowanie...
hipnotyzer

''Hipnotyzer'': Tylko u nas! Pierwszy polski zwiastun! [wideo]

Share
''Hipnotyzer'': Tylko u nas! Pierwszy polski zwiastun! [wideo]
Źródło: Kino Świat
dlz6p78

Chociaż jeden z najnowszych filmów słynnego Lasse Hallströma, czyli „Hipnotyzer” trafi do polskich kin 17 maja, my już dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować wam polski zwiastun! Możecie obejrzeć go poniżej.

"Hipnotyzer" to szwedzki dramat kryminalny z 2012 roku. Jest to ekranizacja bestsellerowego thrillera Larsa Keplera w reżyserii trzykrotnie nominowanego do Oscara Lasse Hallstroma ("Co gryzie Gilberta Grapea", "Wbrew regułom"). Scenariusz napisali Lasse Hallström i Paolo Vacirca, a muzykę skomponował Oscar Fogelström. Za produkcję odpowiadają Börje Hansson, Peter Possne i Bertil Olsson.

Komisarz Joona Linna (Tobias Zilliacus) prowadzi śledztwo w sprawie brutalnego zabójstwa. Z całej rodziny ocalał tylko nastoletni chłopak. Ponieważ jest w ciężkim stanie i nie można wydobyć od niego zeznań, Linna prosi o pomoc znanego psychiatrę Erika M. Barka (Mikael Persbrandt), przed laty eksperymentującego z hipnozą. Bark podejmuje wyzwanie, inicjując serię dramatycznych wydarzeń, które narażą na niebezpieczeństwo nie tylko samego psychiatrę, ale i jego najbliższych.

"Hipnotyzer", wybrany oficjalnym szwedzkim kandydatem do Oscara, to adaptacja bestsellerowego i wydanego w kilkudziesięciu krajach thrillera autorstwa pisarskiego duetu Alexander Ahndoril i Alexandra Coelho Ahndoril, podpisujących się wspólnym pseudonimem Lars Kepler, który zapoczątkował serię powieści o komisarzu Linnie. W przygotowaniu jest ekranizacja drugiej części cyklu - "Kontrakt Paganiniego" w reżyserii Kjella Sundvalla ("Łowcy").

*"Hipnotyzer" w polskich kinach już od 17 maja 2013 roku.*

dlz6p78

Podziel się opinią

Share
dlz6p78
dlz6p78