Hugh Grant po raz piąty zostanie ojcem!

57-letni aktor po raz kolejny zostanie ojcem. To piąte maleństwo Brytyjczyka!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hugh Grant po raz piąty zostanie ojcem!
(Materiały prasowe)

Hugh Grant to jednej z najpopularniejszych aktorów. Znany z produkcji takich jak "Notting Hill", "Dziennik Brigite Jones" czy "Cztery wesela i pogrzeb". Aktor prowadził bardzo bujne życie towarzyskie.

Kilka lat temu gwiazdor związał się z chińską recepcjonistką, Tingan Hong. Para doczekała się córeczki. Później okazało się, że mniej więcej w tym samym czasie Grant romansował ze szwedzką producentką, Anną Eberstein. Ona z kolei urodziła mu syna. Niedługo potem Hugh Grant został ojcem po raz trzeci, a matką najmłodszego maleństwa okazała się Hong. Oznacza to, że gwiazdor przez długi czas utrzymywał relacje z obiema kobietami.

Ostatecznie postanowił związać się z producentką, która w 2015 r. urodziła jego czwarte dziecko. Teraz matka Anny Eberstein zdradziła, że ich rodzina znowu się powiększy, ponieważ Hugh Grant po raz piąty zostanie ojcem. Będzie to trzecie dziecko aktora i Eberstein.

- Cieszę się, że niedługo będę miała kolejnego wnuka. Już wkrótce – wyznała Susanne Eberstein w rozmowie z „Aftonbladet”.
Ostatnio para pojawiła się razem na Złotych Globach. U partnerki gwiazdora można było już dostrzec wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Gratulacje!

Hugh Grant at the 75th Annual Golden Globe Awards held at the Beverly Hilton Hotel on January 7, 2018 in Beverly Hills, CA
��Tammie Arroyo-GG18/AFF-USA.com ons.pl
Podziel się

ZOBACZ TAKŻE: "Boska Florence": Meryl Streep zdradza kulisy powstawania filmu

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.