Trwa ładowanie...
dghnekf

I że cię nie opuszczę

Najnowsze informacje
3.7
(52 głosy)
Oceń:
4
dghnekf

„I że cię nie opuszczę” (ang. The Vow) to amerykański melodramat z 2012 roku w reżyserii Michaela Sucsy'ego. Scenariusz napisali Abby Kohn, Marc Silverstein oraz Michael Sucsy. Muzykę skomponował Michael Brook i Rachel Nortman.

Opowieść oparta została na prawdziwych wydarzeniach. Bohaterami opowieści są Carpenterowie, którzy zawarli telefoniczną znajomość jesienią 1992 roku. Później spotykali się kilka miesięcy, a we wrześniu 1993 roku odbył się ich ślub. W listopadzie oboje ulegli wypadkowi. On doznał lekkich obrażeń, jego żonie lekarze dawali słabe szanse na przeżycie. Miała poważne uszkodzenia czaszki i zapadła w śpiączkę.

Gdy wybudziła się po 21 dniach, była inną osobą. Na skutek swoistej formy amnezji, zapomniała wszystko z dwóch ostatnich lat przed wypadkiem, także własnego męża. Zaczęła uważać go za obcego natręta. Carpenter nie zrezygnował jednak ze swej miłości. Za radą terapeutów zaczął umawiać się na randki z "nową" ukochaną.

W rolach głównych występują Channing Tatum (w roli Leo) i Rachel McAdams (Paige). W filmie pojawiają także: Scott Speedman jako Jeremy, Dillon Casey jako Ryan, Rachel Skarsten – Rose, Kristina Pesic - Lizbet, Brittney Irvin – Lena, Jeananne Goossen – Sonia, Jessica McNamee – Gwen.

Podziel się opinią

4

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dghnekf
dghnekf
dghnekf